Yıldız Sosyal Medya Hesabından Açıkladı

Yıldız Sosyal Medya Hesabından Açıkladı

/
/

Pustalı saldırıya uğrayan ve yüzünden ağır darbe alan Yıldiź ilk açıklamasını sosyal medya hesabindan açıkladı. Yıldız; Değerli Arkadaşlarım Değerli Dostlarım 23-08-2019 Cuma günü sabah saatlerinde görev yerim Türk Metal Kocaeli Şubesine giderken organize bir biçimde tarafıma yapılan saldırılar sonucu çeşitli yaralar almış bulunmaktayım.

5 YIL ÖNCE ÇALIŞMIŞ 

Herkes tarafından bilinmesini isterimki yaşadığım olayın failleri ile geçmişe dönük hiç bir husumetim olmamıştır bilakis fiziki saldırıda bulunan şahsın 5 yıl öncesine çalışmış olduğu işyerinde işyeri servis aracının trafikte yolunu keserek araçtan fabrika çalışanlarını bıçak ve şiş zoruyla indirmesi sebebiyle işverence iş hukukunun 25/2 maddesi gereği haklı sebep ile iş akdi fesih edilmiştir.

KAHPECE TERTİPLENEN SENARYO

O dönemde Böylesine açık bir kusur ile haklı olarak işyerinden çıkarılan zanlı için tarafımca büyük uğraşlar verilerek zanlının yasal tazminatları kendisine ödetilmiş ayrıca üzerine üstlük yerel yönetimler üzerinden yaptığım çalışmalar ile o dönemde kendisine maddi manevi destek sağladığım şahsiyettir. 5 yıl öncesine dayanan geçmişte şahsıma sürekli olarak abi diye seslenen hiç bir zaman sevgi ve saygısını eksik etmeyen şahsiyet 5 yıl sonra kimlerin yönlendirmesi ile kahpece tertiplenen bir senaryonun parçası olmuştur.

ADALET ÖNÜNDE HESAP VERECEK

Arka planda kim yada kimler vardır. Tüm bilinmeyenlerin ortaya çıkarılması için temennim bir an evvel emniyet güçlerinin zanlıyı yargı mensuplarına teslim etmesi ve yargı yoluyla bilinmeyen gerçeklerin arka planda yer alanların azmettiricilerin Adalet önünde hesap vermesidir. sevgili dostlarım sevgili arkadaşlarım Kahpece yapılan saldırı sebebiyle Çok sayıda arayan mesaj yada sosyal medya yoluyla geçmiş olsun dileklerini ileterek sağlık durumumu merak eden arkadaş ve dostlarım olmuştur iyiki varsınız hayatımda.. Hepinizden Allah razı olsun. Öncelikle sağlık durumumun gayet iyi olduğunun bilinmesini isterim.

TEŞEKKÜR ETTİ

Fakat tedavi süresince bir müddet sizlerden fiziken uzak kalacağım ancak çağımızın teknolojisinde her zaman olduğu gibi sizlerle iletişim halinde olacağım. Sevgili dostlarım Yaralanma olayı sonrasında tedavimi üstlenen Seka Devlet Acil servis ve Medikal Park hastaneleri ve çok kıymetli sağlık ekiplerine teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca gün boyu hastane koridorlarında beni yanlız bırakmayan dostlarıma,gerek telefon gerek sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini ve destek mesajları belirten Tüm Dost ve arkadaşlarıma minnet duygularımla çok teşekkür ediyorum dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf