YILDIZ O ŞAHSIN PARTİMİZLE İLGİSİ YOK

YILDIZ O ŞAHSIN PARTİMİZLE İLGİSİ YOK

/
/

YYıldız: O şahsın partimizle ilgisi yok Partisiyle ilişkilendirilen Mehmet Avcı ile ilgili konuşan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Mehmet Avcı, hiçbir dönemde resmî olarak iyi parti üyesi olmamıştı” dedi

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, son günlerin olay adamı Mehmet Avcı ile ilgili açıklama yaptı. Avcı’nın daha önce İYİ Parti il başkanı olarak iddia edilmesinin ardından açıklama yapan Yıldız, Avcı’nın partisiyle bir ilişiğinin olmadığını belirtti.

‘SÖYLEMLERİ KENDİNİ BAĞLAR’

Yıldız, konuyla ilgili “Son günlerde yaptığı yakışıksız açıklamalarla gündem yaratıp basında yer edinme çabası içinde olan Mehmet Avcı isimli şahıs, kuruluşundan bu yana hiçbir dönemde resmî olarak iyi parti üyesi olmamış ve yine resmi olarak teşkilatlarda hiçbir görev almamıştır. İnsanların şahsına kitleleri rencide edecek şekilde hakaret içerikli sözler sarf etmesi partimiz ve tarafımca asla kabul edilmeyecek bir olaydır. Kişinin söylemleri tamamen kendini bağlar, hakaret içerikli sözlerini şiddetle kınadığımı kamuoyuna bildirmek isterim” dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf