Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe Teşkilatına Saldırı!

Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe teşkilatına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce saldırı gerçekleşti. Yeniden Refah Partisi Gölcük ilçe Teşkilatına kimliği belirişiz kişiler tarafından saldırı gerçekleşti.

Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe Teşkilatına Saldırı!

Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe teşkilatına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce saldırı gerçekleşti.

Yeniden Refah Partisi Gölcük ilçe Teşkilatına kimliği belirişiz kişiler tarafından saldırı gerçekleşti. Teşkilatta kimsenin olmadığı anı kovalayan saldırganlar, kapıyı kırarak içeriye girdi ve eşyalara zarar verdi. Konuya dair emniyet güçleri inceleme başlattı.

"HIRSIZLIK VAKASI OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜK"

Talihsiz olay sonrası açıklamalarda bulunan Gölcük Belediye Başkan Adayı Ahmet Eren “ Pazar günü saat 14:00 civarı partimize geldiğimizde parti ofisimizin kapısı kırılmış içeriye girilmiş makam odasına girilmiş masanın üzerinde olan evraklar kurcalanmış dağıtılmış çekmeceler ve dolaplar açılmış ve kurcalanmıştır. Yine toplantı salonuna girişte zeminde bulunan süpürgeliklere zarar verilmiştir. Gördüğümüz manzara karşısında şaşırdık. Aklımıza hırsızlık vakası olabileceğini düşündük fakat makam odasında var olan laptop yazıcı vs hiçbir şeye dokunulmadığını gördük. Emniyete bilgi verdik emniyet gerekli incelemeleri yaptı. Süreci yakinen takip ediyoruz. İki yüz bin nüfuslu ilçede bütün partiler olarak kardeşçe seçim süreçlerini demokrasi çerçevesinde geçirdik. Bundan sonraki süreçte önümüzdeki yerel seçimlerde de aynı özveriyle ilçemizi hakkettiği noktaya getirmek için mücadele edeceğiz. Yeniden Refah partisi olarak ülkemizin dört bir yanında kendi adaylarımızla seçime giriyoruz ve en iyi başarıyı elde etmek için çaba sarf ediyoruz. Önümüzdeki yerel seçimlerin ülkemize milletimize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz .Adaylarımıza başarılar diliyoruz." dedi.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *