Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Yeni Yıla Şehit Yakınlarını Ve Nöbet Tutan Belediye Çalışanlarını Ziyaret Ederek Girdi

Başkan Büyükakın, 2023 yılının son saatlerini şehit ailelerini, Ambulans ve itfaiye personellerini ziyaret etmesinin yanında Milli İrade Meydanı’nda inceleme gerçekleştirerek 2024'e girdi.

Yeni Yıla Şehit Yakınlarını Ve Nöbet Tutan Belediye Çalışanlarını Ziyaret Ederek Girdi

Başkan Büyükakın, 2023 yılının son saatlerini şehit ailelerini, Ambulans ve itfaiye personellerini ziyaret etmesinin yanında Milli İrade Meydanı’nda inceleme gerçekleştirerek 2024'e girdi.

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, 2023 yılının son saatlerini şehit ailelerini, Ambulans ve itfaiye personellerini ziyaret etmesinin yanında Milli İrade Meydanı’nda inceleme gerçekleştirerek 2024'e girdi. İlk olarak 1995 Şırnak iç güvenlik harekâtında şehit olan Jandarma Er Cemil Fidan’ın annesi Meryem Fidan ile 1968 Tarihinde Samsun Kavak'da kullandığı uçağın düşmesi sonucu şehit olan Hasan Tanrıverdi’nin eşi Feyzan ve oğlu Gökhan Tanrıverdi’yi ziyaret etti. Şehitler Cemil Fidan ve Hasan Tanrıverdi’ye Allah’tan rahmet dileyen Başkan Büyükakın, “Şehitlerimiz mekânı cennet olsun. Geride bıraktığı emanetleri hiçbir zaman yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. 2023 yılının son gününü onları ziyaret ederek girdik. Ülkemizde özgürce nefes alabiliyorsak bunu şehit ve gazilerimize borçluyuz. Şunu çok iyi biliyoruz ki Türkiye, her daim şehit ve gazilerinin sayesinde dimdik ayaktadır” ifadelerini sarf etti. 

NÖBET TUTAN BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

Ambulans ve itfaiye personellerini ziyaret etmesinin yanında Milli İrade Meydanı’nda inceleme gerçekleştiren Başkan Büyükakın’a, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu eşlik etti. 2023 yılının son günü nöbet tutan İtfaiye ve Nakil Ambulans Komuta merkezinde nöbet tutan Büyükşehir Belediye çalışanlarının yeni yılını tebrik eden Başkan Büyükakın, müfrezelerde nöbet tutan İtfaiye çalışanlarına telsiz aracılığıyla, “2024 yılının sizlere, ailenize, şehrimize, ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte, ailenizle birlikte nice uzun, sağlıklı hayırlı kazasız belasız bir ömür temenni ediyorum” ifadelerini sarf etti. Başkan Büyükakın, Milli İrade Meydanı’nın ışıklandırma sistemlerini de yerinde görerek, meydanın son hali hakkında teknik ekiplerden bilgi aldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *