Yelkenler 15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Açıldı

Yelkenler 15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Açıldı

/
/
/

15 Temmuz Demokrasi Ve Millî Birlik Günü Dolaysıyla Derince Yelken Kulübü'nün Öncülüğünde Gerçekleşen Yelken Yarışları Büyük Heyecana Sahne Oldu

DERİNCE YELKEN KULÜBÜ'NÜN EV SAHİPLİĞİNDE

15 Temmuz 2016 Tarihinde Gerçekleşen Hain Darbe Girişiminden Sonra İlan Edilen ‘Demokrasi Ve Milli Birlik Günü’ Anma Etkinlikleri Derince’de Sürüyor. Etkinlikler Kapsamında İki Gün Boyunca Devam Eden Yelken Yarışlarında Heyecan Dindi Ve Ödüller Sahiplerini Buldu. Derince Yelken Kulübü'nün Ev Sahipliğinde Gerçekleşen Etkinliğin Ödül Törenine Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Derince Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Yüksel İle Yelken Camiasının Önde Gelen İsimleri Ve Sporseverler Katıldı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Yarışmaların Sona Ermesinin Ardından 15 Temmuz Şehitleri Ve Tüm Şehitlerimiz Adına Saygı Duruşu İle İstiklal Marşı’nın Okunmasıyla Başlayan Ödül Töreninde, Protokol Tarafından Dereceye Giren Sporculara Kupa Ve Madalyaları Takdim Edildi. Derince Yelken Kulübü'nün Öncülüğünde Gerçekleşen Yelken Yarışları Sonunda Optimist Genel Kategorisinde Birinciliğe Körfez Yarımca Yelken Kulübü’nden İ. Burak Açıkgöz, Optimist Kızlarda İse Birinciliğe Körfez Yarımca Yelken Kulübü’nden Sudenaz Özden Ulaştı. Optimist Junior Genel Kategorisinde İlk Sırayı Alan İsim Şişecam Çayırova Yelken Kulübü’nden Alperen Ağma Olurken, Optimist Junior Kız Kategorisinde İse Derince Yelken Kulübü’nden Defne Tan İlk Sırayı Elde Etti.

BAŞKAN AYGÜN’DEN MESAJLAR

Laser 4.7. Genel Yarışmasında Birincilik Kürsüsü Derince Yelken Kulübü’nden Emre Yılmaz’ın Olurken, Laser 4.7. Junior Da İse İlk Sırayı Elde Eden İsim Şişecam Çayırova Yelken Kulübü’nden Uğurkan Yılmaz Oldu. Optimist Genel Kategorisinde Dereceye Giren Sporculara Ödüllerini Veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Yaptığı Konuşmada “15 Temmuz Demokrasi Ve Millî Birlik Günü Dolayısıyla Düzenlenen Bu Organizasyona Katılan Tüm Sporcularımızı Gönülden Tebrik Ediyorum. Bu Vesileyle, 15 Temmuz’da Cumhuriyetimize Kast Eden Hainlere Karşı Canlarını Siper Eden Şehitlerimizi Ve Tüm Şehitlerimizi Bir Kez Daha Rahmetle Anıyorum” Dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf