Yaşa 'Dünyaya Yeniden Gelsem Yine  Öğretmen Olurdum'

Yaşa 'Dünyaya Yeniden Gelsem Yine Öğretmen Olurdum'

/
/

Uzun süredir yakalandığı hastalıkla mücadele veren ancak birgün olsun umudunu yitirmeden hayata tutunmaya çalışan Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Necdet Yaşa'yı  ve kendi gibi eğitimci olan eşi Hülya Yaşa'yı 24 Kasım Öğretmenler gününde öğretmen arkadaşları yanlız bırakmadı.

MORAL VERİP DESTEK OLDULAR

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Fehmi Rasim Çelik, Müdür Yardımcısı, Haşmet Batur, Yahya Kaptan Zübeyde Hanım MTAL Müdürü, Dr. Elif Yapıcı Kulaksız, İzmit TBMM ilkokulu Müdürü İlyas Tosun ve beraberindeki 24 Kasım öğretmenler günü kutlama komisyonda görev alan  okul müdürleri, İzmit Yahya Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürü Necdet Yaşa'yı  tedavi gördüğü hastane de ziyaret ettiler.

 YİNE ÖĞRETMEN OLURDUM

Yaşa'ya moral verip kısa süre yanında bulunarak en kısa zamanda  sağlığına kavuşup görevinin başına geçmesi temennisinde bulunan heyet çiçek takdiminde bulundu, sağlığı hakkında doktorlardan bilgi aldı. 24 Kasım öğretmenler günü sebebiyle  Fecebook hesabından 24 Kasım Öğretmenler gününde hastanede kendisini ziyaret eden Milli eğitim Müdüdrü Fehmi Rasim Çelik ve komite üyesi öğretmen arkadaşlarına teşekkür eden Yaşa duygu dolu sözlerini şu cümlelerle dile getirdi.  Bu mesleği icra ederken  hep gurur duydum. Yeniden dünyaya gelsem yine öğretmen olurdum. Şehit olan öğretmenlerime rahmet, gazilere sabır ve sağlık dileyerek tüm eğitim camiasının Öğretmenler Gününü  kutladı. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf