Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Yalçın: Muhalefet Kayıkçı Kavgasında

Muhalefetin hizmet etmek yerine kendi arasında kavga ettiğini söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın: "Muhalif adaylar kendi aralarındaki kayıkçı kavgasının dışında vatandaşlar herhangi bir şey vaat etmiş gözükmüyor. " dedi.

Yalçın: Muhalefet Kayıkçı Kavgasında
Muhalefetin hizmet etmek yerine kendi arasında kavga ettiğini söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın: "Muhalif adaylar kendi aralarındaki kayıkçı kavgasının dışında vatandaşlar herhangi bir şey vaat etmiş gözükmüyor." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın da miting alanında vatandaşları selamlayarak “Bu meydanı dolduran Cumhur İttifakı bileşenleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamaya hazırlanıyor. Kocaeli’ye yakışır bir tavırla bu meydanı doldurduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Kocaeli her zaman olduğu gibi Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basacak. Dikkat edin sevgili Kocaelililer; seçime 3 gün kaldı. Türkiye’nin dört bir tarafında belediyecilik hizmetleri bakımından Türkiye’ye neler vaat edeceğimizi anlatıyoruz ama başta CHP’nin adayları başta olmak üzere muhalif adaylar kendi aralarındaki kayıkçı kavgasının dışında vatandaşlar herhangi bir şey vaat etmiş gözükmüyor.” dedi.

‘KOCAELİ HEP GERÇEK BELEDİYECİLİĞİ GÖRDÜ’

Türkiye Yüzyılı için gerçek belediyecilik vaat ettiklerini belirten Yalçın: “Cumhurbaşkanımız liderliğinde güçlü, büyük küresel bir aktör olacak bir Türkiye’yi inşa etmeye çalışıyoruz. Türkiye bu çerçevede kendi silah sistemini kurmaya başladı. Dış politikada öncelikli meselelerinin her birini teker teker çözdü. Aynı yolda Türkiye Yüzyılına hazırlık yapmak için belediyelerin alt ve üst yapısıyla inşa edilmesi için şehirlerin Türkiye yüzyılı vizyonuna uygun hale gelmesi gerekiyor. Kocaeli’de bu konuda sıkıntı görmedik. Kocaeli gerçek belediyeciliğin en iyi örnekleriyle karşılaştı. Sandıktan yine AK Parti adaylarımız çıkacak, Kocaeli hak ettiği hizmetin en güzeline sahip olacak.” diye konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *