Yağmur Altında Lunaparkta Eğlendiler

Yağmur Altında Lunaparkta Eğlendiler

/
/

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği geleneği bozmadı bu yılda karne alan yaklaşık bin çocuğu Lunapark’a getirdi. Ancak aniden bastıran yağmur eğlenceye gelen çocuklara  zor anlar yaşattı. Ancak sağanak yağmura çocukların   eğlencesine engel olamadı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Kandıra şubesi geleneksel hale getirdiği lunapark şenliğinin 17.sini dün gerçekleştirdi. ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren her yıl Kandıra’da ki çocukları İzmit’te bulunan fuar içinde ki Lunasan’a getirerek unutmaz bir gün yaşatıyor. Bu sene ki programa yağmur engel oldu. Ancak çocuklar yağan yağmura aldırmadan oyuncakların tadını çıkarttı. Kandıra ilçesi yanı sıra İzmit ve Kartepe ilçesinden yaklaşık bin çocuk programa katıldı. 

DOĞUM GÜNÜ KUTLAYIP PASTA KESTİLER

Bir anda başlayan sağanak yağış, oyuncakları ıslatınca önce kapalı alanda ki oyuncaklara binildi. Çocuklar uzun süre çarpışan otoya sırayla binerek keyif aldı. Ardından yağmur durmayınca çocuklar ıslanmayı göze olarak parkta ki bütün oyuncaklara sırayla bindi. Gönüllerince eğlenen minikler keyifli bir gün yaşadı. Programa ÇYDD Kocaeli Şube eski Başkanı ve KEREM Derneği  Kurucu Başkanı Gülşen Müsteçaplıoğlu ve dernek üyeleri katılım sağladı. Programda ayrıca doğum günü olan Kandıra Zafer İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi 9 yaşında ki Asel Özcan için pasta kesildi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf