Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Veli Başkurt, İyi Parti’den İstifa Etti!

Müsavat Dervişoğlu’nun İYİ Parti Genel Başkanı seçilmesine tepki gösteren Veli Başkurt: “Zaten bitmiş olan İYİ Parti’nin bugün fişi çekildi. ” diyerek istifa ettiğini duyurdu.

Veli Başkurt, İyi Parti’den İstifa Etti!
Müsavat Dervişoğlu’nun İYİ Parti Genel Başkanı seçilmesine tepki gösteren Veli Başkurt: “Zaten bitmiş olan İYİ Parti’nin bugün fişi çekildi.” diyerek istifa ettiğini duyurdu.
 
İYİ Parti’nin dün gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurultayında Müsavat Dervişoğlu’nun Genel Başkan seçilmesine Kocaeli Teşkilatından tepki geldi. Geçmişte İYİ Parti yönetiminde görev alan Veli Başkurt, istifa ettiğini açıkladı. Sosyal hesabından açıklama yapan Başkurt: “Kuruluşunda ve büyümesinde emeğimiz olan İYİ Parti Kurultayı’nın sonucu; 3’ü bir arada 611, Koray Aydın 548. Vesayet ve kayyum sistemi kazandı. Zaten bitmiş olan İYİ Parti’nin bugün fişi çekildi. Emek hırsızlarını Allah’a havale ediyor, İYİ Partiden istifa ediyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.” ifadelerine yer verdi. 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *