Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Vali Yavuz, Şehit Aileleri İle Bayramlaştı

Özel ve anlamlı günlerde şehit aileleri ve gazilerimizi unutmayan Vali Seddar Yavuz, Ramazan Bayramı öncesinde Derince ilçemizde ikamet eden şehit yakınlarını ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu.

Özel ve anlamlı günlerde şehit aileleri ve gazilerimizi unutmayan Vali Seddar Yavuz, Ramazan Bayramı öncesinde Derince ilçemizde ikamet eden şehit yakınlarını ziyaret ederek hal ve hatırlarını sordu.

Şehitlerimizin emanetlerini önemseyen, onlarla bir araya gelerek özel bir ilgi gösteren, dertlerini dinleyen ve çözüm için gerekli imkânları oluşturan Vali Seddar Yavuz, Derince ilçemizde ikamet eden Şehitlerimiz Mustafa Semerci, Fatih Bülbül ve Kamil Koç’un emanetlerini ziyaret etti. Şehitlerimizin emanetleriyle hemhal olan, ihtiyaç ve taleplerinin olup olmadığını soran Vali Yavuz: “Kutsal değerlerimiz için canını feda eden şehitlerimizin emanetleriyle Ramazan Bayramında bir arada olmak, bizim için bir onurdur. Sizler; bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşamımızı sağlayan kahramanlarımızın emanetlerisiniz. Her daim yanınızda olduğumuzu bilin. İsteklerinizin başımızın üstünde yeri var.” diyerek, bayramlarını tebrik etti. Dualar eden, mutlulukları yüzlerinden okunan şehitlerimizin aileleri: “Bu mübarek günlerde yalnız olmadığımızı bilmek bizim için büyük bir onur ve mutluluk.  Allah devletimize zeval vermesin.” diyerek Vali Yavuz’a her zaman yanlarında olup kendilerini yalnız bırakmadıkları için memnuniyetlerini belirttiler.

RAMAZAN AYINDA 706  HANEYE ULAŞILDI

Vali Seddar Yavuz, birlik beraberliğin ön plana çıktığı manevi bir iklimin yaşandığı Ramazan ayı boyunca sıkıntıda, darda kimsenin kalmamasını önemsemiş bu doğrultuda ilgili tüm birimleri talimatlandırarak Ramazan bereketinin hanelere ulaşması sağlanmış,  gönül kapıları aralanmıştır. Bu doğrultuda Ramazan ayında; Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz’un yanı sıra Vali Yardımcılarımız ve Kaymakamlarımız tarafından da Gönülden Gönüle ziyaretleri gerçekleştirmiştir. Vali Seddar Yavuz Gönülden Gönüle projesinde en büyük destekçisi olan eşi Selda Yavuz Hanımefendi ile birlikte  Ramazan ayı boyunca 123 Haneye Ramazan’ın bereketini ulaştırıp, dertlerine derman oldular. Vali Yardımcılarımız ve Kaymakamlarımızda Gönülden Gönüle projesi kapsamında yine Ramazan ayı boyunca 583 Aileyi ziyaret ederek hemhal oldular.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *