Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Vali Yavuz: Geçmiş Olsun, Yaralımız Ya Da Can Kaybımız Yok!

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Körfez ilçesinde gübre fabrikasında çıkan yangınla ilgili, "İlk tespitlere göre, yangının bantlardan meydana geldiği tespit edilmiştir. Herhangi bir yaralı ya da can kaybımız yoktur.

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Körfez ilçesinde gübre fabrikasında çıkan yangınla ilgili, "İlk tespitlere göre, yangının bantlardan meydana geldiği tespit edilmiştir. Herhangi bir yaralı ya da can kaybımız yoktur. Herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." dedi.

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde gübre fabrikasında çıkan yangına müdahale ediliyor.Güney Mahallesi Petrol Caddesi'nde bulunan bir gübre fabrikasının üretim hattında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Haber verilmesi üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ve AFAD ekibi sevk edildi. Ekiplerin yaklaşık 1 saat süren çalışmasıyla söndürülen yangında soğutma çalışmaları yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Vali Seddar Yavuz, gazetecilere, yangına müdahale için itfaiye, AFAD ve diğer teknik ekiplerin olay mahalline yönlendirildiğini belirtti.

"BANTLARDAN MEYDANA GELDİĞİ TESPİT EDİLDİ"

Yangına hemen müdahale edildiğine işaret eden Yavuz, "İlk tespitlere göre, yangının bantlardan meydana geldiği tespit edilmiştir. Süratli müdahaleden sonra özellikle yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı özelliğe sahip maddeler alandan süratle uzaklaştırılmıştır ve müdahale derhal gerçekleştirilmiştir. Şu an itibariyle yangın söndürüldü, soğutma çalışmaları devam ediyor. Herhangi bir yaralı ya da can kaybımız yoktur. Herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *