USLU;11 YILLIK ŞAMPİYONLUK HASRETİNİ GİDERECEĞİZ

USLU;11 YILLIK ŞAMPİYONLUK HASRETİNİ GİDERECEĞİZ

/
/

Kocaelispor’un en geç yönetim kurulu üyesi  Uslu; 11 Yıllık Şampiyonluk hasretini inşallah sona erdireceğiz. Kocaelispor'un her zaman desteğe ihtiyacı var" açıklamalarında bulundu.

Kocaelispor Yönetim Kurulu üyesi Tümer Uslu Kocaeli Paraf Haber sitemizi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunup samimi açıklamalarda yaptı. Uslu "Kocaelispor Kocaeli halkının desteğiyle, sevgisiyle ve inancıyla yeniden Şampiyonuk elde edecektir. Bizim buna inancımız tam açıklamalarında bulundu. 

İMZA PANELİNE PARAF ATIP EN SAMİMİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Kocaelispor altyapı sorumlu ve yönetim kurulu üyesi Tümer Uslu Kocaeli Paraf Haber Sitemizi yeni yerinde ziyaret ederek başarılı yayın hayatı dileklerinde bulundu. Uslu Paraf yazılı Kocaelispor Formasını hediye ederken Kocaelispor ile ilgili çok önemli açıklamalarda da bulundu.

UYUMLU BİR YÖNETİME DESTEK ŞAMPİYONLUK GETİRİR

Uslu; Kocaelispor’un çok uyumlu bir yönetim kadrosu ile özverili çalışmalar yürüttüğünü belırterek inşallah  11 Yıllık Kocaelispor’un şampiyonluk özlemini gidermek bize düşer acıklamalarında bulundu.  Uslu var gücümüzle de bunun için çalışıyoruz. İnşallah 3 sene içinde süper lige de çıkmak nasip olur. Bize sestek veren herkese teşekkür ediyoruz.  Kocaeli bir birlik haline geldi, inşallah böyle de devam edecek. Bürokratlardan, iş adamlarından, Milletvekillerimizden Kocaeli spor için desteklerini sürdürmelerini istıyoruz dedı.  Kocaelispor futbolcularının Antalya’da kampta olduğunu belirten Uslu ; Bizde yönetim olarak hafta sonu futbolcularımıza moral amaçlı  Antalya’ya da olacağız. Kampı ve  ikinci yarıyı iyi değerlendirip şampiyonluğu çıkmak hedefimiz. Futbolcularımız inşallah 5 Ocak’ta 2020 Pazar günü  kamptan dönecekler dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf