Ünlü Sanatçı Fındık Festivali’nde Sahne Alacak

Ünlü Sanatçı Fındık Festivali’nde Sahne Alacak

/
/

Değirmendere Fındık Ve Kültür, Sanat Festivali 28 Temmuz 2019 Pazar Günü Yapılacak Konserlerle Gerçekleştirilecek. Ünlü Sanatçı Mehmet Erdem Ve Melih Kahveci’nin Sahne Alacağı Festivale Başkan Ali Yıldırım Sezer Tüm Kocaeli Halkını Davet Etti.

Değirmendere Fındık Ve Kültür, Sanat Festivali 28 Temmuz 2019 Pazar Günü Yapılacak Konserlerle Gerçekleştirilecek. Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Yapılacak Festivalde Ünlü Sanatçı Mehmet Erdem Sahne Alacak. Büyük İlginin Olması Beklenen Konser De Ayrıca Gölcük’ün Yetiştirdiği Önemli Seslerden Biri Olan Melih Kahveci’de En Güzel Şarkılarını Değirmendere’de Seslendirecek. Saat 20.00’da Başlayacak Festivalin Kocaeli Genelinde Büyük İlgi Görmesi Bekleniyor.

BAŞKAN SEZER TÜM KOCAELİ HALKINI DAVET ETTİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer Yaptığı Açıklamada, “Söz Verdiğimiz Gibi Değirmendere Fındık, Kültür Ve Sanat Festivalini 28 Temmuz Pazar Günü Gerçekleştireceğiz. Halkımızdan Bu Yönde Yoğun Talepler Almıştık Bu Talepler Karşılığında Festivali Yapmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz. Ülkemizde Geniş Kesim Tarafından Sevilen Sanatçı Mehmet Erdem İle İlçemizin Önemli Sesi Melih Kahveci Festival Kapsamında Sahne Alacak. Ben Tüm Kocaeli Halkını Festivalimize Davet Ediyor, Şimdiden İyi Eğlenceler Diliyorum” Dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf