Ulaşlı'da  Ptt Acentası Hizmette Girdi

Ulaşlı'da Ptt Acentası Hizmette Girdi

/
/

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, PTT Ulaşlı Acentası’nın çalışmalarını yerinde inceledi ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Gölcük Belediyesi Encümeninin 04.07.2019 tarih ve 443 nolu kararı ile Ulaşlı’ya PTT Acenteliği açılmasına karar verilmiş, 05.07.2019 tarih ve 3601 sayılı yazımız ile Kocaeli PTT Müdürlüğü’ne PTT Acenteliği için müracaat edilmişti.

GÖLCÜK BELEDİYESİ TARAFINDAN FAALİYETE GEÇİRİLDİ

Ulaşlı’ya PTT Acentası’nın açılma kararı sonrasında, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Abdülhamithan Caddesi No: 59/C Ulaşlı adresinde bulunan Gölcük Belediyesi’nin maliki olduğu hizmet bürosunda Gölcük Belediyesi tarafından PTT Ulaşlı Acentesi faaliyete geçirildi.

BAŞKAN SEZER YERİNDE İNCELEDİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, PTT Ulaşlı Acentası’nın çalışmalarını yerinde inceledi ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı. PTT Acentasına Ulaşlılıların yoğun ilgi gösterdiklerini öğrenen Sezer, oldukça memnun kaldı.

ULAŞLI’YA HAYIRLI OLSUN

Başkan Sezer yaptığı açıklamada, “Sürece destek veren AK Parti İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş’e ve İlçe Başkanımız Sayın Çetin Seymen’e de teşekkür ederim. Ulaşlı halkımıza PTT Acentası’nın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf