UĞUR’UN ÖĞRETMENLERİ 24 KASIM’I COŞKUYLA KUTLADI

UĞUR’UN ÖĞRETMENLERİ 24 KASIM’I COŞKUYLA KUTLADI

/
/

İlimizde 14 yıldır hizmet veren Uğur Eğitim Kurumları bünyesinde istihdam sağladığı 210 öğretmenine Kartepe’de faaliyet gösteren DoubleTree by Hilton’da öğretmenler günü gecesi düzenledi.

Eğlencenin dorukta yaşandığı gecede kurumda 10 yılını dolduran eğitimcilere plaketleri takdim edildi. İzmit Uğur Anadolu Lisesi, Yahya Kaptan Uğur Kurs Merkezi, Fetiye Caddesi Uğur Kurs Merkezi ve Başiskele Uğur Eğitim Kurumlarında görevli idareci, öğretmen ve kurum yöneticilerinin katıldığı öğretmenler gecesi öğretmenlere hem moral oldu hem stres attırdı.

UĞUR’DAN EĞİTİME YATIRIM MÜJDESİ

Uğur Eğitim Kurumları ilimizde 2005 yılından bugüne kesintisiz eğitim verirken her yıl yeni yatırımlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Uğur Eğitim kurumları kurucusu Necip Katırağ ve Yücel Erdoğan 24 Kasım Öğretmenler günü gecesine eşleriyle katılarak öğretmenlerinin bu anlamlı gününe ortak oldular. Katırağ ve Erdoğan gecede yaptıkları açıklamada “ Her yıl sizlerin desteği ve özverili çalışmalarıyla bizlerde eğitim yatırımlarımıza bir yenisini ekliyoruz. İnşallah yakın tarihte eğitimde yeni bir projemizi daha açıklayarak temellerini atacağız. Bünyemizde 210 öğretmenimiz ile toplam 285 kişiye istihdam sağlıyoruz. Yeni yatırımızla bunu inşallah daha da arttıracağız. Ve 2 bin 100 olan öğrencimizin sayısını daha üst seviyelere çıkartarak eğitim başarımızı zirveye taşıyacağız. Bize güvenen inanan başta Kocaeli halkı olmak üzere tüm eğitim kadromuza, çalışanlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz açıklamalarında bulundular. 

TECRÜBEYİ  PLAKET İLE ÖDÜLLENDİRDİLER

Uğur Eğitim kurumlarının DoubleTree by Hilton’de düzenlenen öğretmenler günü gecesine Uğur Eğitim Kurumu kurucuları Necip-Nursel Katırağ çifti, Yücel Erdoğan, Kampüs Müdürü Ali Rıza Gündoğdu eşi Nuran, Kampüs Lise Müdürü Müdürü Adem Katırağ, Kampüs Ortaokul Müdürü Burcu Ünlü, Kampüs Anaokulu Müdürü Evrim Sarıkaya, İzmit Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Tuncay, Fethiye Caddesi Kurs Müdürü Ömer Faruk Ulu, Yahya Kaptan Kurs Müdürü Ali Bıkmaz’da,  Mehmet- Feride Ay çifti katıldı. Gecede kurumda 10 yılını dolduran Yahya Kaptan Kurs Müdürü Ali Bıkmaz, 8’ci yılını dolduran Matematik öğretmeni Hülya Keskin, 6’cı yılını dolduran Muhasebe departmanından Dilek Gül’e plaketleri takdim edilirken, okul öğrencilerinin öğretmenler günü nedeniyle “ Öğrencilerimizin gözünde öğretmenlerimiz” konulu video gösteri ve sonrasında canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar eğlence devam etti.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf