Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Uğraş Çiftçi İntihar Etti!

2023 yılında CHP Kocaeli İl Başkanlığı'na aday olan Uğraş Çiftçi, evinde kendini asarak intihar etti. İzmit Rotary Kulübü eski Başkanı, 2023 yılında yapılan CHP  Kocaeli İl Başkan adayı olan Uğraş Çiftçi evinde intihar etti.

Uğraş Çiftçi İntihar Etti!

2023 yılında CHP Kocaeli İl Başkanlığı'na aday olan Uğraş Çiftçi, evinde kendini asarak intihar etti.

İzmit Rotary Kulübü eski Başkanı, 2023 yılında yapılan CHP  Kocaeli İl Başkan adayı olan Uğraş Çiftçi evinde intihar etti. Çiftçi,  İzmit Arızlı’da bulunan evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

UĞRAŞ ÇİFTÇİ KİMDİR?

1975 Ardahan doğumlu olan Uğraş Çiftçi, ilköğrenimini  İzmit Fevzi Çakmak İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Özel Kocaeli Koleji’nde, üniversite öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde yaptıktan sonra İşletme Yüksek Lisansını Kocaeli Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Profesyonel meslek hayatını 2007 yılında Sabancı Holding bünyesindeki Mitsubishi-TEMSA’da sonlandırdı. İzmit Rotary Kulübü eski Başkanı. Evli ve 2 çocuk babası.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *