Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Tüzük Nedeniyle Aday Olamadı!

Evrim Kırmızıtaş Başaran, Kocaelispor Olağan Genel Kurul Kongresi için liste hazırlıyordu. Ancak tüzük nedeniyle aday olamadı.

Tüzük Nedeniyle Aday Olamadı!

Evrim Kırmızıtaş Başaran, Kocaelispor Olağan Genel Kurul Kongresi için liste hazırlıyordu. Ancak tüzük nedeniyle aday olamadı.

Kocaelispor Olağan Genel Kurul Kongresi’nde aday olmak isteyen Evrim Kırmızıtaş Başaran, tüzük nedeniyle aday olamadığını açıkladı. Başaran konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

TÜZÜK NEDENİYLE ADAY OLAMADI

“Değerli Kocaelisporlular, Gençlik yıllarımda voleybol oynarken formasını büyük bir gurur ile terlettiğim Kocaelispor’umuz bugün tarihi kongrelerinden birisini daha yaşıyor. Gerçekten bu kongrede sizlerin karşısına başkan adayı olarak çıkıp, pozitif enerjimi ve geleceğe dair kalıcı projelerimi sizlere aktarmayı çok istiyordum ancak tüzük maddesi nedeniyle bu kongreye gelip süreci sıkıntıya sokmak istemedim. Belki genel kurul üyelerinin çokluğunun onayıyla aday olabilirdim ama itiraz sonrası kulübümüz sıkıntıya girebilirdi.

“SADECE KOCAELİSPOR”

Değerli Kocaelisporlu dostlar, yıllardır mücadele ettiğim iş hayatı içinde önemli başarılara imza attım. Birçok önemli insanla bir araya geldim. Memleketim sorulduğumda hep ‘İzmitliyim’ dedim. Hangi takımı tuttuğum sorulduğunda, ‘Tabiki formasını terlettiğim, Kocaelispor’ dedim, ‘Başka hangi takım?’ dediklerinde ‘SADECE KOCAELİSPOR’ dedim. O konuşmaları yaparken bugün burada bu açıklamayı yaptığımda, bu gururu yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Çünkü başkanlık için adım geçtiğimde sizlerin gösterdiği pozitif tutum beni çok mutlu etti. İyiki  Kocaelisporlu Evrim, iyiki İzmitli Evrim olmuşum.

“BİRGÜN MUTLAKA…”

Beni bağrına basmaya hazır olan, attıkları mesajlarla destek olan sevgili Yeşil-Siyah sevdalıları, Evet bugünkü şartlarda başkan adayı olmam mümkün olmadı ama bu ilerleyen zamanda asla olmayacağım anlamı taşımaz. Allah nasip ederse birgün mutlaka bu hedefime de ulaşarak, İş hayatımdaki başarımı burayada taşımak arsusundayım. Kongreye katılan herkese saygı ve sevgilerimi sunarken, iki başkan adayımıza da başarılar diliyorum. Bu arada seçilecek yönetimden ilk Locayı ben satın almak istiyorum. Son Olarak, Belki Bugün Olmadi Ama Birgün Mutlaka....”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *