Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Türkkan: İhale Takip Etmekten Hizmet Yapmadılar !

İYİ Parti aday tanıtım programında konuşan Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan;  Ana muhalefete kızgınlığını dile getirdi.

İYİ Parti aday tanıtım programında konuşan Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan;  Ana muhalefete kızgınlığını dile getirdi.  İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, “Yeğenlerini memur yapma dışında, ihaleleri takip etme dışında hizmet edecek olan arkadaşlarım ile huzurundayız dedi.

Türkkan konuşmasında 20 yıl çok uzun bir süre. İktidara yakın gazetelerde çalışan basın mensuplarına sormak istiyorum. 20 yıl önceki Kocaeli ile şimdiki Kocaeli arasında ne fark var. Kocaeli’ye en borçlu belediye olma dışında hiçbir şey katmayanlara karşı çok çalışın. Siyaset hizmet etmek demektir. Hizmet etmek için yola çıkan arkadaşların yanından ayrılmayın. İzmit bu sefer kaderini yenecek. İzmit’i biz aldık diyenlere sesleniyorum. İzmit nasıl alınıyor görecekler Bizi yok sayanlar bir kez daha görecek” ifadelerini kullandı.

TÜM İLÇELERİ DEPREME HAZIRLAYACAK

Konuşmasının devamında partisinin İlçe Belediye Başkan Adayları’nı tanıtan Lütfü Türkkan, “Darıca Tuzla’nın yanında taşra görüntüsünde. Bunu değiştirecek Özhan Başkan. Gencay Yıldıztekin kimseyi mağdur etmeden, tüm ilçeleri depreme hazırlayacak projeleri hazır. Trafik sorunu çok. Darıca’nın arsalarını parsel parsel satmak yerine iyi okullar yapacak.

ÇAYIROVA’NIN TARİHİ DEĞİŞECEK!

Çayırova hala Şevki Demirci’nin projeleri üzerinde tepiniyor. 5 yıldır Şevki Demirci’nin projelerini övüyorlar. Gençlerin eğleneceği hiçbir proje yok. Şevki Demirci Başkan gelecek Çayırova’nın tarihi değişecek.

SİNEMA YOK

Gebze’yi hep Gebzeli olmayanlar yönetti. Gebze’yi Gebze’de yaşayan bir adaya emanet ettik. Kişi başında 302 bin lira gayri safi hasıla üretiyor. Gebze’nin gerçekleri çok başka. İlçenin bir girişi dahi yok. Bir AVM var. Gebze Center olmasa sinema yok Gebze’de. Ağrı Tutak’da 3 sinema var. Gebze’de AVM’yi çıkar sinema yok. Yiyeyim sizin sosyal belediyeciliğinizi. Hepsi karun kadar zengin oldu. Gebze’yi 5 yılda hak ettiği görünüme kavuşturacak sayın başkan.

GÖZYAŞLARINA KAYITSIZ KALDILAR

Dilovası’nın tüm mahallelerini dolaşın, şuyulandırma yapacağız diye vatandaşın malının yarısına çöktüler. Adamız arazisi kent merkezinde verdikleri yer tepebaşı. Rant öyle bir büyük ki ağlayan insanların gözyaşlarına kayıtsız kaldılar. Dilovası'nda zulmü bitirecek bir aday var. İnsanların kanser olmasının önüne geçecek emin başkan.

“2030’DA DA BİTİREMEZLER”

99 depreminde TÜPRAŞ patlarsa ne olacak demiştik. Herhangi bir patlamada onların 500 metre ötesine gidin diyorlar. Körfez dinamitin üzerine oturan bir ilçe. Buna son verecek isim Azmi Cihat Hatipoğlu Başkan. Geçenlerde proje müjdelediler. Körfez Kartepe metro projesi. 2024 bütçesinde bu proje için 200 milyon lira ayrılmış. Bu hali ile 500 sene sonra bitirecekler projeyi. Bu millet ile dalga geçmektir. Gebze metrosunu 2030’da bile bitirmezler. Gelen parayı yatırıma harcamıyorlar.

BİRKAÇ AY GEÇMEDEN ÇÖKÜYORLAR

Kandıra’da bir türlü adam bulamadılar. Kandıra’nın asıl evladı burada. Kandıra’nın çayırında gezen bir adam ile gerekli hizmeti vereceğiz. Kandıra Yolunu bitiremediler. Yaptıkları yol birkaç ay geçmeden çöküyor. Bunlar 5 müteahhit daha değiştirse de yapamaz. Yapacak başkan burada.

“İSMAİL BAŞKANI SEVERİZ”

Gölcük eski Gölcük değil. Buraya yeni bir kent hüviyeti kazandırılacak. İnsanların kent merkezine kavuşması için projeleri hazır. Allah Razı olsun. Kartepe’ye bir mimar lazım. Kartepe’yi gerçek manada turizm merkezi yapacak adayımız burada.  Karatepeliler kış sporlarında haklarına düşeni alamadılar. Karamürsel İsmail Yıldırım başkan şimdiye kadar başkanlık yaptı. Onu severiz ayrı ama yapması gerekenlerin yarısını bile yapmadı. Mehmet Baş başkanın hizmetlerini bütün Karamürsel bekliyor. 

LİMAN KENTİ İŞGAL ETMİŞ

Derince’de eski bir Milletvekili Belediye Başkanı Yaptılar. Belediye Başkanına vatandaşın ulaşması mümkün olmadı. Onu da bırakın partililer bile ulamadı. Kendisini Derince’den çok Ankara’da gördüm. Derince Hüseyin Başkan ile layık olduğu hizmeti alacak. Liman bütün kenti işgal etmiş durumda. Kamyonlardan, tankerlerden yol bulmak mümkün değil” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *