Türk Ocakları Hayırseverleri Bekliyor

Türk Ocakları Hayırseverleri Bekliyor

/
/

İhtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere kurban kampanyası düzenleyen Türk Ocakları, hayırseverleri bağış yapmaya davet etti

Kurban bağış kampanyası hakkında ocak yöneticileri ile birlikte açıklama yapan Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, “Allah nasip ederse bu yıl da 'Turaneli Kurban Kampanyası’ adı ile yürüteceğimiz kampanyamız kapsamında Irak (Kerkük, Telafer), Suriye (Çobanbey, İdlib- Doğu Türkistanlılara), Doğu Makedonya, Kırım, Dağıstan, Kafkasya ve Afganistan (Şibirgan Türk Bölgesi)’ta kurban kesimleri gerçekleştirilecek ve ihtiyaç sahibi soydaşlarımıza dağıtacağız.

‘KURBANLARIN VİDEODU GÖNDERİLECEK’

Kurban kesimiyle alakalı bilgi veren Başkan Demir, “Kurban kesilecek tüm bölgelerde Türk Ocakları genel merkezimizin görevlendireceği Türk Ocaklı yetkililer kesimlere refakat edecektir. Kurban sahiplerinin isimleri internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda fotoğraf/video olarak yayınlanacaktır. İstemediğini beyan eden bağışçılarımızın isimleri ilan edilmeyecektir. Kurban kesimini takiben kurban sahiplerine SMS ile kurbanlarının kesildiği bildirilecek WhatsApp hesabı olanlara kesilen kurbanının videosu gönderilecektir” dedi.

‘KURBAN BEDELİ 950 TL’

Bu yılki kurban bedelini de açıklayan Demir, “2019 yılı kurban bedeli 950 Türk Lirası, yurt dışından bağış yapacaklar için 170 Amerikan Doları, 150 Avro olarak belirlenmiştir. Kurban bedelleri havale ve EFT yoluyla yatırabileceği gibi ayrıca Kredi Kartı ve Banka Kartı ile internet sitemiz üzerinden de yapılabilecektir. Kurban bağışı yapmak isteyenler dilerse https://www.turkocaklari.org.tr/kurban-kampanyasi adresimizden veya 0544 8467728 numaralı telefondan bilgi alabilirler. Allah kabul etsin” , diyerek hayırsever Kocaeli halkını kurban bağış kampanyalarına davet etti.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf