Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Türk Bayraklarıyla Zafere Coşkulu Yürüyüş

31 Mart yerel seçimleri öncesi İzmit Belediye Başkanı ve adayı CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet bugün İzmit Yürüyüş yolunda ellerinde Türk Bayraklarıyla seçim çalışması yaparak destek istedi.

Türk Bayraklarıyla Zafere Coşkulu Yürüyüş

31 Mart yerel seçimleri öncesi İzmit Belediye Başkanı ve adayı CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet bugün İzmit Yürüyüş yolunda ellerinde Türk Bayraklarıyla seçim çalışması yaparak destek istedi. Hürriyet vatandaşları yarın seçimi kazandıkları takdirde yapacakları zafer kutlamasına davet etti.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı saatler kaldı. Tüm Türkiye yarın oy kullanmak üzere sandık başına gidecek. İşte bu kapsamda bugün CHP’nin İzmit Adayı mevcut Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet , İzmit Yürüyüş yolunda yüryüş yaparak vatandaşlardan son kez destek istedi.

ZAFER KUTLAMAYA DAVET ETTİ

İzmit Belediye Başkanı ve adayı Fatma Kaplan Hürriyet: 5 yıl önce de bu çoşkuyu yaşadık. Size söz verdik halkın belediyesini kuracağız demiştik. Biz sözümüzü tuttuk kazandık yine size söz veriyoruz ki kazanacağız, kazanacağız , kazanacağız hiç şüpheniz olmasın. Bir beş yıl daha bu kentte ranta geçit vermeyeceğiz. Şu an hepimiz tek yürek olduk bu tek yürek hepimize sahip çıkacak. Son oy sandığa girene kadar sandık başında olacağız. Sonrasında zaferimizi kutlayacağız hepinizi yarın zafer kutlamasına davet ediyorum dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *