Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Türel’in Afişlerine Çirkin Saldırı!

Saadet Partisi Gebze Belediye başkan adayı Mustafa Türel’in afişlerine kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı yapıldı.

Türel’in Afişlerine Çirkin Saldırı!

Saadet Partisi Gebze Belediye başkan adayı Mustafa Türel’in afişlerine kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı yapıldı.

Gebze’nin değişik bölgelerinde yaşanan saldırıların bilinçli yapıldığını söyleyen Mustafa Türel centilmenlik çağrısı yaparak, “Mübarek ramazan günü bari kul hakkına girmeyin, bu saldırılar size değil bize güç katar” dedi.

TÜREL’DEN CENTILMENLIK ÇAĞRISI 

Kazaen yıpranabilecek afişler olabileceğini de söyleyen Türel; “Ama belli ki birileri tarafından bilinçli olarak bizim afişlerimize zarar veriliyor. Çünkü hiç yıpranmayacak yerlerdeki afişlerimiz zarar görüyor. Daha önce de centilmenlik çağrısı yapmıştım, bu çağrıyı yineliyorum, adaletli ve hoşgörülü bir seçim olmasını diliyorum” dedi.

GÜVENLİK GÜÇLERİNE ÇAĞRIDA BULUNDU 

Güvenlik güçlerine de çağrıda bulunan Türel, “Tüm cadde ve sokaklar artık kameralarla izleniyor. Ayrıca işyerlerinin birçoğunun önünde kameralar var. Bu saldırıları kimin yaptığı çok rahatça bulunabilir” dedi.  

VURAL; TEMENNİNİZ SON SALDIRI OLUR

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Erkan Vural da olayın üzüntü verici olduğunu söyledi. Bu tür eylemlerin kimseye bir şey kazandırmayacağını, aksine Gebze’nin marka değerini düşüreceğini ifade eden Vural; “Temenni ederiz ki son saldırı olur, sadece Saadet Partisi’nin değil, yasal olarak seçime giren hiçbir partinin pankartının ipine zarar verilmesini istemeyiz. Herkes çalışmasını yapsın, kendisini anlatsın ve yoluna devam etsin. Kendisinden başkasına tahammülsüzlük asla kabul edilecek bir durum değil. Bunun bizim inancımızda da siyaset anlayışımızda da yeri olamaz” dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *