Turak Ertuğrul Gazi Mahallesine Yeniden Aday

Turak Ertuğrul Gazi Mahallesine Yeniden Aday

/
/

Kartepe İlçesi Ertuğrul Gazi Mahallesinde bir dönemdir Mahalle muhtarlığını başarı ile yürüten Yücel Turak, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler de  45 yıldır ikamet ettiği  Ertuğrul Gazi Mahallesinden yeniden muhtar adayı  olduğunu açıkladı.

HİZMET İÇİN GÖREVE TALİP

20 yıl Kartepe Belediyesinde çalıştıktan sonra 2014 yılında emekliye ayrılan Yücel Turak yaklaşık 12 yıl siyasi partilerde ve sendikalarda yöneticilik görevlerinde bulundu.   1 dönemdir Ertuğrul Gazi Mahallesinde muhtarlık görevini başarı ile yürüten evli 2 çocuk babası Yücel Turak hizmet için yeniden muhtarlığa talibim dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ DESTEK İSTEDİ

Turak yaprığı açıklamasında “Değerli halkımız, Ertuğrul Gazi Mahallesi sakinlerimiz 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde sizin vermiş olduğunuz muhtarlık görevini, halkımızın talepleri doğrultusunda en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Sizlerle beraber başarılı bir muhtarlık dönemi geçirdiğimiz inancındayım. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden Ertuğrul Gazi Mahallesi Muhtar Adayınızım. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf