Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Tev’in Anlamlı Gecesinde, Bağışçılardan 10 Öğrenciye 1 Yıllık Burs!

Türk Eğitim Vakfı Kocaeli Şubesi, dün akşam Emex Otel’de öğrencilerin eğitimi yararına yeni yıl balosu gerçekleştirdi. Geceye katılan davetliler, Kocaeli’de eğitim gören Tıp …

Tev’in Anlamlı Gecesinde, Bağışçılardan 10 Öğrenciye 1 Yıllık Burs!

Türk Eğitim Vakfı Kocaeli Şubesi, dün akşam Emex Otel’de öğrencilerin eğitimi yararına yeni yıl balosu gerçekleştirdi.

Geceye katılan davetliler, Kocaeli’de eğitim gören Tıp Fakültesi öğrencilerinden 10 kişiye 1 yıllık burs desteğinde bulundu. Türk Eğitim Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Derya Kurt ve üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen geceye, TEV Genel Müdürü Banu Taşkın, Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Türk Eğitim Vakfı bursiyerleri, TEV İzmir konukları, Uzman Dr. Ülkümen Rodoplu, Yazar İpek Kobaner, Hakan Urgancı, Aslı Sanlav ve çok sayıda eğitim gönüllüsü davetlisi katıldı.

KOCAELİ’DEN 10 ÖĞRENCİYE 1 YILLIK EĞİTİM BURSU

Öğrencilerin eğitimine destekte olmak isteyen eğitim gönüllüleri, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinden 10 kişinin 1 yıllık eğitim masraflarına katkıda bulundu. TEV bursiyerlerinin doyasıya eğlendiği gecede solist Gül Özgüner Altın birbirinden güzel şarkılarıyla öğrencilere unutulmaz anlar yaşattı.

DESTEK OLMAK İSTEYENLER KOCAELİ ŞUBE’YE ULAŞABİLECEK

Tango gösterisi için Semra Nurdoğan ve Metin Karadağ muhteşem dans gösterileriyle izleyenleri büyüledi. Türk Eğitim Vakfı’na destek olmak isteyen eğitim gönüllüleri, TEV Kocaeli Şubesi’nin (0262) 325 85 41 numaralı telefonuna ulaşabilerek destekte bulunabilecekler.

“HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

Organizasyonla ilgili açıklama yapan TEV Kocaeli Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Derya Kurt bursiyerlere gelen bağış desteğinden duyduğu mutluluktan dolayı bağışçılara teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi; “Bu organizasyonumuzda amacımız hem bursiyerlerimizi eğlendirmek hem de öğrencilerimizin eğitimine destek olmak isteyen bağışçılarımıza ulaşabilmek oldu. Gecemizin sonunda bağışçılarımızın desteğiyle Kocaeli’de bulunan 10 tıp fakültesi öğrencisine 1 yıllık burs imkanı sağlanmıştır.

CİHAN EMEKSİZ’E TEŞEKKÜR ETTİ

“Geceye bağış ile destek olan ve katılan tüm gönüllülere herkese sonsuz teşekkürler. Ayrıca gecemizde büyük bir hassasiyet göstererek, öğrencilerimizin yararına desteklerini sonuna kadar sunan Emex Otel’in Genel Koordinatörü Cihan Emeksiz’e, gecede birbirinden güzel yemekler yaparak destek olan Carbon Restoran sahibi Chef Ayşegül Özdemir'e ve Düşler Evi Zeynep Dağlaroğlu'na buradan bir kez daha teşekkür ediyorum”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *