TEÇADER KOCAELİ İFTARDA BULUŞTU

TEÇADER KOCAELİ İFTARDA BULUŞTU

/
/

Telekom Çalışanları Derneği (TEÇADER) Kocaeli Şube Başkanlığı çalışanları Başiskele’de bulunan Bilgiçler Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi

Telekom Çalışanları Derneği(TEÇADER) Kocaeli Şube çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi. Geleneksel olarak yapılan üyelerin katıldığı TEÇADER iftar programı Başiskele’de bulunan Bilgiçler Restaurant’ta gerçekleştirildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kocaeli Türk Telekom Müdürü Metin Ay, iftar sonrası konuşarak “Maneviyatın çok yüksek olduğu, on bir ayın sultanı ramazan ayında çalışanlarla birlikte iftar yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. İftar yemeğine katılan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim. Türk Telekom ailesi olarak Mübarek Ramazan ayının halkımıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ayrıca organizasyonda emeği geçen Gölcük Türk Telekom'dan Muhammet Bayram’a ve TEÇADER yönetiminden Mesut Öztorun’a şükranlarımı sunuyorum" dedi.

TAM KADRO KATILIM

Samimi ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşen iftar programına, Kocaeli Türk Telekom Müdürü Metin Ay, Kocaeli TEÇADER Başkanı Nimet Taşdan, Temel Şebeke Operasyonları Yöneticisi Sedat Yıldız,  Gölcük Saha Operasyonları Yöneticisi Ali Said Arabacı, Gölcük Ticari Faaliyetler Yöneticisi Gökhan Alptürk, Ekip Lideri Olgun Yusuf Alltuntaş, Erim Erişim Mühendisi Muhammed Yakup, Şef Tekniker Mesut Öztorun, Gölcük Saha Amiri Abdullah Kosif, Karamürsel Saha Amiri Şenol Şahin, Kurum Destek Personeli Şenol Çakar ve Mehmet Yayla, Saha Operasyonları Teknikleri Cengiz Yaşar, Samed Özder, Arif Toptaş, Selahattin Çiftçi, Servet Çoban, Mehmet Fatih Çetintaş, Recep Yılmaz, Dündar Baş, Yaşar Değer, Osman Koçyiğit, Mehmet Zengin, Samet Yıldız, Suat Sirke, Erişim Teknikerleri Muhammet Bayram, Fatih Ulusoy, Mehmet Çalım, Haldun Birgin, Ömer Emen, Sercan Taş ve Müşteri Memnuniyeti Personeli Ömer Alemin katıldı. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf