Tatilde Okul Zili Bayramlaşma İçin Çaldı

Tatilde Okul Zili Bayramlaşma İçin Çaldı

/
/

Değerlerimize sahip çıkalım projesi kapsamında Saraybahçe ilkokulunda öğrenci öğretmen ve  veliler bir ilke imza attı. Bayramın üçüncü günü okulu açan okul Müdürü Yusuf Kılıç öğretmen,veli ve öğrencileriyle okulda bayramlaşma programı gerçekleştirdi. 

Türkiye'ye örnek olacak farklı bir uygulama ile İzmit Saraybahçe ilkokulu okul idarecileri, öğretmenleri, velileri ve öğrencileri değerlerimize sahip çıkalım projesi kapsamında okulda bayramlaşma proğramı düzenledi. Bayramda okuldaki bayramlaşmaya mahalle sakinlerinden de katılım sağlandı.

BAYRAM HARÇLIKLARI OKUL MÜDÜRÜNDEN 

Herkes 9 günlük tatilde tatile giderken onlar bayramın üçüncü günü okul kapısını yeniden açtı. Okul zili bu kez öğretmen ve öğrenciler için bayramlaşma etkinliği için çaldı.  Bayramın üçüncü günü okulu bayramlaşma için açık bulunduran okul müdürü Yusuf Kılıç bayramlaşmaya gelen her öğrenciye harçlık verip tatlı, şeker çikolata  ikram etti. Yoğun katılım sağlandığı bayramlaşma proğramında  veliler böyle bir bayramlaşma etkinliğinden çok mutlu olduklarını ifade ederek  okul müdürüne teşekkür ettiler. 

GELENEKSEL HALE GETİRİLİP HER YIL DÜZENLENECEK

Tüm Veliler ve öğrencilerin  neredeyse eksiksiz kaltıldığı bayramlaşma programında velilerle ve öğrencilerle tek tek ilgilenen okul yöneticileri ile okul Aile  Birliği  çay içip hoş sohbetler gerçekleştirdiler. Bu tür uygulamaların yaygınlaşmasını isteyen veliler her yıl düzenli hale gelmesi için okul müdüründen söz aldılar. Velilerin  edğerlerimizin kağıt üzerinde kalmayarak yaşatılması için çalışan okul müdürüne ve yöneticilere ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

6 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf