Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Taşdelen, Kariyer Günleri’nin Konuğu Oldu

Gölcük Belediyesi ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği’nde gerçekleştirilen Kariyer günleri kapsamında Kocaeli İl Turizm Müdürü Sayın Fatih Taşdelen, öğrencilere …

Taşdelen, Kariyer Günleri’nin Konuğu Oldu

Gölcük Belediyesi ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği’nde gerçekleştirilen Kariyer günleri kapsamında Kocaeli İl Turizm Müdürü Sayın Fatih Taşdelen, öğrencilere tecrübelerini aktardı.

Gölcük Belediyesi; ilçede öğrenim gören öğrencileri rol model olacak isimlerle buluşturarak tecrübe kazanmalarını sağlıyor. Bu kapsamda Gölcük Belediyesi ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde; “Gölcük’te Öğrenciysen Projesi” kapsamında düzenlediği ‘Kariyer Günleri’nde dolu dolu devam ediyor. Kariyer Günleri’nin son konuğu ise Kocaeli İl Turizm Müdürü Sayın Fatih Taşdelen oldu. Taşdelen, Kazıklı Kervansarayı Kültür Yapısı’nda bir araya geldiği Gölcük Fen Lisesi ve Gölcük Anadolu Lisesi öğrencilerine tecrübelerini aktardı.

GENÇLERİMİZE SONUNA KADAR GÜVENİYORUZ

Etkinlikte öğrencilere kısa bir konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Bizler; sizin gibi gençlerimize sona kadar güveniyoruz. Kariyer Günleri Programımıza teşrif eden ve öğrencilerimize bilgi ve tecrübelerini aktaran Sayın Fatih Taşdelen’e çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin eğitimine ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak program ve çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

ÖĞRENCİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Etkinliğe; Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Etkinlikte İl Turizm Müdürü Sayın Fatih Taşdelen, interaktif geçen etkinlikte öğrencilere kariyerlerini şekillendirme yolunda önerilerde bulundu. Taşdelen; kişisel gelişim, çalışma hayatı, kültürel dezenformasyon ve vatan kavramı konularında bilgiler aktardığı öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *