Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Talus: Şimdi Konuşma Değil Çok Çalışma Zamanı

AK Parti İl Başkanlığına atanan Şahin Talus yaptığı ilk açıklamasında, “Şimdi konuşma değil, çok ama çok çalışma zamanıdır” dedi.

Talus: Şimdi Konuşma Değil Çok Çalışma Zamanı

AK Parti İl Başkanlığına atanan Şahin Talus yaptığı ilk açıklamasında, “Şimdi konuşma değil, çok ama çok çalışma zamanıdır” dedi.

Talus Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma tevdi ettiği AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı görevime başlarken, öncelikle bugüne kadar görev almış tüm il başkanlarımıza, bu mukaddes görevi devraldığım önceki dönem İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş’e ve aday olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliği ile bugüne kadar Türkiye’ye örnek olmuş, her seçimde ülkesine ve milletine sevdasını göstermiş Kocaeli Teşkilatına hizmet etme fırsatını bize nasip eden Allah’a şükrediyorum. Halkımıza hizmet noktasında çok onurlu ve önemli bir yer olarak gördüğüm bu görevin aynı zamanda ne büyük bir sorumluluk olduğunu da çok iyi biliyorum. Bu nedenle içinden geçtiğimiz bu hassas dönemi de gözönünde bulundurarak şimdi konuşma değil, çok ama çok çalışma zamanıdır diyorum. Ülkemizi derinden sarsan asrın felaketinin yaralarını biran önce sarmak ve milletimizi refaha kavuşturmak, kalkınma hamlelerimizi sürdürerek dünyanın gözbebeği haline getirmek için durmadan, yorulmadan çalışacak; 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimde tarihi oyla yeniden milletimizin sesi, iradesi, gücü olacağımızı belirtiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız da bu inançla tüm teşkilatımıza ve Kocaelili hemşehrilerimize en kalbi sevgi ve muhabbetlerini iletmiştir. Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor, yaralılara acil şifalar diliyorum. Bizlere kutlama için çiçek ya da hediye göndermeyi düşünen gönül dostlarımızdan, bunun yerine depremzedelerimiz için bağış yapmalarını istirham ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *