Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Talus: Savaşların Son Bulduğu Bir Yıl Olsun

Yeni yıla girerken bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, belediye seçimlerinde 13’te 13 hedeflerini yineleyerek yeni yılın savaşların son bulduğu bir yıl olmasını diledi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.

Talus: Savaşların Son Bulduğu Bir Yıl Olsun

Yeni yıla girerken bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, belediye seçimlerinde 13’te 13 hedeflerini yineleyerek yeni yılın savaşların son bulduğu bir yıl olmasını diledi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, yeni yıl mesajında deprem şehitlerini ve kahraman Mehmetçiği andı, Gazze başta olmak üzere dünyanın her yerinde savaşların son bulmasını diledi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımlayarak şunları söyledi:

‘ASGARİ ÜCRETTE REKOR KIRILDI’

Ülkemiz ve dünya için çok önemli olayların yaşandığı bir yılı geride bırakıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılına girmenin gurur ve mutluluğunu yaşadığımız 2023’te, yüzyılın seçimlerini yaşadık. Milletimiz, son 20 yılda Türkiye’nin önünü açan eser ve yatırımların mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na bir kez daha büyük bir güven duyarak birinci yapmış, Cumhuriyetimizin 2. yüzyılını, Türkiye Yüzyılı yapma sözünü yerine getirmek için görev vermiştir. Türkiye bu dönemde atılımlarına devam ederken bir yandan da küresel dalgalanmaların yarattığı ekonomik sorunları da çözecek, bütün enerjisini milletimizin refah düzeyini yükseltmek için kullanacaktır. Yeni yıla girerken asgari ücretin dolar bazında tüm zamanların rekorunu kırarak 17 bin 2 TL’ye yükseltilmesi bunun habercisi niteliğinde olmuştur.

‘AK YARINLAR İNŞA EDELİM’

Komşularıyla ilişkilerini geliştiren, gücünü başta bölgesi olmak üzere dünyanın neresinde olursa olsun savaşları durdurmak ve barışı hakim kılmak için kullanan, mazlumların yanında olan Türkiye’nin yeni yılda da bu gayretleri artarak devam edecektir. Türkiye, yeni yılda yine çok önemli bir seçim atmosferini yaşamaya hazırlanıyor. Şehrimizde, hiç vakit kaybetmeden yeni yılın ilk günü başlayacak ilçe danışma meclislerimizle 31 Mart’ta gerçekleşecek mahalli seçimleri için çalışmalarımıza hız kazandıracağız. İstiyoruz ki 13’te 13 yaparak hedefi 12’den vuralım. Şehrimizde çalışan, üreten, herkesin kazandığı bir yönetim anlayışını her ilçemizde devam ettirelim. Milletimizin hizmetinde, gençlerimize ak yarınlar inşa edelim.

‘SAVAŞ SON BULSUN’

Kahramanmaraş depremlerinde hayatını kaybeden 50 bin 783 vatandaşımızın acısı yüreğimizde büyük bir kor olarak yanmaya devam ediyor. Öte yandan 12 şehit haberinin sarsıntısını hala atlatmış değiliz. İsrail’in Gazze’de Müslüman kardeşlerimize yönelik aylardır devam eden soykırım ve vahşetin hala devam etmesini; çocukların, kadınların bombalarla katledilmesini her şeyden önce bir insan olarak kabul edemiyoruz. Yeni yıla girerken deprem şehitlerimizi, ülkemizin güvenliği için canını feda eden kahramanlarımızı rahmetle yâd ediyorum. Filistin başta olmak üzere dünyanın neresinde olursa olsun soydaşlarımıza, Müslümanlara, insanlığa karşı işlenen zulmün, vahşetin son bulmasını; savaşların değil, barışın hüküm sürdüğü yeni bir yıl diliyorum. Yeni yılın her bir vatandaşımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini niyaz ediyor, hoş geldin 2024 diyerek herkesin yeni yılını tebrik ediyorum. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *