Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Talus: Karamürsel Birlik İçerisinde Çalışıyor

AK Parti Karamürsel İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek Karamürsel Belediye Başkan Adayı Mesut Çetinkaya ve partililerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Doç. Dr. Şahin Talus, Karamürsel’de birlik ve beraberlik içinde çalışma olduğunu söyledi.

Talus: Karamürsel Birlik İçerisinde Çalışıyor

AK Parti Karamürsel İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek Karamürsel Belediye Başkan Adayı Mesut Çetinkaya ve partililerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Doç.Dr. Şahin Talus, Karamürsel’de birlik ve beraberlik içinde çalışma olduğunu söyledi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, Karamürsel İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. İlçe başkanlığı binasında gerçekleştirilen ziyarette; AK Parti ve Cumhur İttifakı Karamürsel Belediye Başkan Adayı Mesut Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Mecit Erdoğan, belediye meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları hazır bulundu.

“GÜZEL VE UYUMLU BİR ÇALIŞMA VAR”

İl Başkanı Dr.Şahin Talus Karamürsel'de birlik ve beraberlik içerisinde güzel, uyumlu bir çalışma olduğunu belirterek, “Türkiye Yüzyılı şehirleri için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmeliyiz” dedi. Karamürsel Belediye Başkan Adayı Mesut Çetinkaya da ziyaretten dolayı İl Başkanı Doç.Dr. Talus'a teşekkür ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *