Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sümeyra Sökmen, Belediye Başkan Aday Adayı

Sümeyra Sökmen, Belediye Başkan Aday Adayı

Uzun yıllardın Dilovası’nda ikamet eden, geniş bir çevresi bulunan, birçok önemli sivil toplum örgütünde yönetici olarak vazife yapan; kadınların örgütlü bir şekilde çalışması için çalışmalarda bulunan; birçok sosyal sorumluluk projesinde aktif bir şekilde vazife yapan ve aktif kişiliği ile herkes tarafından takdirle karşılanan genç girişimci iş kadını Sümeyra Sökmen, Dilovası Belediye Başkanlığı için müracaatta bulunacak.

Başkanlık için adaylığı bu gün (SALI GÜNÜ) Saat 17.00’da başvuracak olan Sümeyra Sökmen; yaptığı uzun süreli istişareler sonucunda bu karara vardığı bildirildi.‘Ev kadınlarının temsilcisiyim. Sessiz çoğunluğun sesiyim. Suskun insanların haykırışıyım. Hizmet için adayım. Dilovası’na kadın eli değmeli; hizmet kadın eliyle gelmelidir. Başta kadınlarımız olmak üzere, benim hizmet yapacağıma inanan herkesin desteğini bekliyorum. Müracaat bizden; karar halkımız ve davamızın ileri gelenlerinden; takdir ise Cenab-ı Mevla’dandır. Allah çıktığım bu kutsal yolculukta ve görevde bizi mahcup etmesin.” dedi. 1980 doğumlu olan Sümeyra Sökmen; doğma-büyüme Erzurumludur. Özel şirkete yemek hizmeti veren genç girişimci iş kadını Sümeyra Sökmen; Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı, Kocaeli Dilovası Kadın Eli Kooperatifi Kurucu Başkanı; Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi olarak halen görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk annesidir.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *