Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

SP’li Ayvaz, Derince’den Başvurdu

Saadet Partisi Derince İlçe Başkan Yardımcısı Cuma Ayvaz, Derince Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı. Saadet Partisinde belediye başkan aday adaylık başvuruları devam ediyor.

SP’li Ayvaz, Derince’den Başvurdu

Saadet Partisi Derince İlçe Başkan Yardımcısı Cuma Ayvaz, Derince Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı.

Saadet Partisinde belediye başkan aday adaylık başvuruları devam ediyor. Derince Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Ayvaz, Derince Belediye Başkanlığı aday adaylık başvurusunu yaptı. Ayvaz, evraklarını ilçe başkanı Latif Gökhan Durtaş'a teslim etti. Başvurusunun ardından kısa bir açıklama yapan Ayvaz, Millî görüşün değerleriyle donatılmış, doğru ve adil yönetim anlayışıyla Derince’yi en iyi biz yönetiriz. Hedefimiz, örnek bir belediyecilik sergileyerek tüm Türkiye’ye hizmetin nasıl yapılacağını göstermek" şeklinde konuştu.

CUMA AYVAZ KİMDİR?

1979 Gümüşhane doğumlu olan Cuma Ayvaz, 1993 yılında Kocaeli’ye yerleşti. İzmit Ticaret Meslek Lisesinde okuyan Ayvaz, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.  Ayvaz, Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfında 4 yıl yöneticilik yaptı. 14 yıldır Derince’de mali müşavirlik yapıyor.  Geçmiş dönemlerde meclis üyesi adaylığı ve milletvekili aday adaylıkları yapan Ayvaz, evli ve 3 çocuk babası. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *