Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Serap Çakır Evlendi

Gelecek Partisi Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı olan Serap Çakır, polis memuru Volkan Bayram ile hayatını birleştirdi. Gelecek Partisi İl eski Başkanıve Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Serap Çakır, evlendi.

Serap Çakır Evlendi

Gelecek Partisi Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı olan Serap Çakır, polis memuru Volkan Bayram ile hayatını birleştirdi.

Gelecek Partisi İl eski Başkanıve Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Serap Çakır, evlendi. 14 Mayıs’ta yapılan genel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi listesinden 5. sıra milletvekili adayı olan Çakır, eşinden bir süre önce ayrılmıştı. 2 çocuk annesi olan Serap Çakır, Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Polis Memuru Volkan Bayram ile dünya evine girdi. Sosyal medya hesabından soyadını da Bayram olarak değiştiren Çakır, geçtiğimiz yaz ayında oğlu Salih Berkay Çakır'ı evlendirmişti. 
 
 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *