Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Selçuk Üstün, Başiskele'den Aday Adayı Oldu

İş insanı Selçuk Üstün, AK Parti Başiskele'den belediye meclis üyesi aday adayı oldu2024 yerel seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi'nde (AK PARTİ)  meclis üyeliği aday adaylık başvuruları sürüyor.

Selçuk Üstün, Başiskele'den Aday Adayı Oldu

İş insanı Selçuk Üstün, AK Parti Başiskele'den belediye meclis üyesi aday adayı oldu

2024 yerel seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi'nde (AK PARTİ)  meclis üyeliği aday adaylık başvuruları sürüyor. İş insanı Selçuk Üstün'de partisinin Başiskele Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için başvurusunu İlçe teşkilatına Anne-babası ve ailesiyle birlikte geldi. Burada başvuru evraklarını İlçe Başkanı Mustafa Koral'a teslim etti.

AİLESİ YALNIZ BIRAKMADI

Başvuru sonrası konuşan ve Başiskele'nin Doğantepe Mahallesi'nde dünyaya geldiğini belirten Selçuk Üstün "Doğma büyüme Başiskeleliyiz.Aile büyüklerimiz ile ilçemizde yaşıyoruz.Yıllardır Kocaeli'de ticaret ile uğraşıyoruz.Yaptığımız ticari işlerimizden hep teşekkür aldık.Üyesi olduğum, Doğantepe Mahalle Başkanlığını yürüttüğüm partimden, Ak Parti'den Başiskele Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurumu gerçekleştirdim.Başta İlçeme ve yaşadığım şehre katkı sağlamak elimi taşın altına koymak için bu yola çıktım.İlçe başkanımız Mustafa Koral'a başvurumu dilekçemi teslim ettim"dedi. Ak Parti'yi büyük bir aile olarak gördüğünü belirten Selçuk Üstün'ün müracaatı esnasında Anne-Babası Semahat-Ahmet Üstün, eşi Fatma Üstün, kızı Hatice, kız kardeşleri Fatma Üstün  ve Melahat Karagöl 'de kendisinİ yalnız bırakmadı. 

SELÇUK ÜSTÜN KİMDİR?

1970 de Başiskele Kazandere köyünde doğdu. ilk okulu Doğantepe köyünde okudu. Bursa Emir Sultan Kur'an Kursu'nda hafızlık eğitimi aldı. Sonrasında Orta öğretimini İzmit İmam Hatip Ortaokulu' nda tamamladı.Vatani görevini Antalya'da yaptı.İş hayatına alüminyum ve Plastik Doğrama Sistemleri üzerine hizmet vermekte olan aile şirketinde başladı.Kurulduğu günden itibaren( Kuruluş:1998) görevine genel müdür olarak devam ediyor.Evli, 4 çocuk babası. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *