Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Şeker; Balkonlardan Pencerelerden Coşkuyla Kutluyoruz

Ak Parti Kıcaeli Milletvekili İlyas Şeker; Ülkemizi işgale kalkışanlara karşı, bağımsızlık ve hürriyet meşalemizin yakıldığı Türkiye Büyük Millet Meclisi'mizin açılışının 100’…

Şeker; Balkonlardan Pencerelerden Coşkuyla Kutluyoruz

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker; Ülkemizi işgale kalkışanlara karşı, bağımsızlık ve hürriyet meşalemizin yakıldığı Türkiye Büyük Millet Meclisi'mizin açılışının 100’üncü yılındayız.

23 Nisan 1920, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılış tarihi olmakla beraber ‘Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir! ' diyerek Türk milletinin kararlılığının ve inancının bütün dünyaya ilan edildiği gündür. Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya üzerinde eşi benzeri olmamış bir şekilde dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiştir. Milli iradenin temsilcisi olan Gazi Meclis, 15 Temmuz hain darbe girişiminde FETÖ'cü teröristlerin hedefi olması nedeniyle ikinci kez gazilik ünvanına sahip olmuştur.

Bu yıl, Covid-19 virüsü salgınına karşı alınan tedbirler nedeniyle kutlamaları meydanlarda değil saat 21.00’de evlerimizin balkonlarından, pencerelerinden İstiklal Marşı’mızı söyleyerek yapacağız. Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kuruluşundan bu yana Türkiye Büyük Milleti Meclisi çatısı altında hizmet etmiş tüm milletvekillerimizden vefat edenlere Allah'tan rahmet diliyor, hayatta olanlara ise şükranlarımı sunuyorum. Ülkemizin ve dünya çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en samimi duygularımla tebrik ediyorum.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *