Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Şehir Merkezinde Koronavirüs Tedbirlerine Uymayanlara Ceza Yağdı

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, alınan tedbirlere uyulması konusunda yapılan denetimler aralıksız olarak sürüyor. Gerçekleştirilen denetimlerde önceki gün 109 kiş…

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, alınan tedbirlere uyulması konusunda yapılan denetimler aralıksız sürüyor. Şehir Merkezinde gerçekleştirilen denetimlerde önceki gün 109 kişiye para cezası uygulanırken, dün de 141 kişiye idari para cezası uygulandı.

COVİD-19 Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, alınan koruyucu tedbirlere vatandaşların uyup uymadığı konusunda, gerçekleştirilen denetimler aralıksız olarak devam ediyor. Önceki gün gerçekleştirilen denetimlerde bu tedbirlere uymayan 109 kişiye idari para cezası kesildi.  Dün ise Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu denetimlerde 600 iş yeri ve 4 bin 358 şahıs kontrol edildi. 

141 ŞAHISA İDARİ PARA CEZASI UYGULANDI

Yapılan kontrollerde karantina kurallarını ihlal eden 9 ş,sokağa çıkma yasağı ve kısıtlamasına uymayan 67, sosyal mesafe ihlali yapan 36, iş yerinde maske takma kuralına uymayan 29 kişiye olmak üzere toplam 141 şahısa idari para cezası uygulandı. Denetimlerin aralıksız olarak devam edeceği belirtilirken,  vatandaşlara ceza için değil, sağlığınız için gerekmedikçe evden çıkmayın uyarısında bulunuldu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *