Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sefer Ekşi, 2023’e Dostlarıyla Veda Etti

Anavatan Partisi 21. Dönem Kocaeli Milletvekili Sefer Ekşi, 2023 yılını dostlarıyla birlikte Kapanönü’nde güveç yiyerek uğurladı. Anavatan Partisi 21.

Sefer Ekşi, 2023’e Dostlarıyla Veda Etti
 
Anavatan Partisi 21. Dönem Kocaeli Milletvekili Sefer Ekşi, 2023 yılını dostlarıyla birlikte Kapanönü’nde güveç yiyerek uğurladı.
 
 
Anavatan Partisi 21. Dönem Kocaeli Milletvekili Sefer Ekşi, 2023 yılını dostlarıyla birlikte İzmit'in meshur çarşısı Kapanönü’nde güveç yiyerek uğurladı. Yemekli toplantıda bir araya gelen eski dostlar, eski günleri yad etti. Aileden, arkadaşlıklarından, eski günlerden ve gelecekten bahseden eski dostlar, muhabbete doyamadı. Yakın dostları ile sık sık bir araya gelen Sefer Ekşi, 2023 yılının son günlerinde yakın arkadaşlarına güveç ısmarladı. Kapanönü’nün eski esnaflarından Osman Kuyu’nun restoranında pişen güveç ile beraber iç pilavı da ve sütlaç da ikram edildi. 2023 yılını uğurlayan dostların buluşmasına; Doğru Yol Partisi 19. Dönem Kocaeli eski Milletvekili İbrahim Artvinli, Lastik İş Sendikası genel Başkanı Alaaddin Sarı, CHP Kocaeli 23.Dönem Milletvekili ve İzmit Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hikmet Erenkaya, oğlu İş insanı Ulaş Erenkaya, Anavatan Partisi Kocaeli İl eski Başkanı Halit Sağır, Ali Yılmaz, Mehmet Özlü, Yakup Ekşi, Kocaeli Eğitim Vakfı eski Başkanlarından Zeynel Başlak ve diğer isimler katıldı.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *