Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sedat Köse: Türk Polis Teşkilatı, Huzurunun Sembolüdür

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Sedat Köse, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 179. yıl dönümünü kutladı.

Sedat Köse: Türk Polis Teşkilatı, Huzurunun Sembolüdür

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Sedat Köse, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 179. yıl dönümünü kutladı. Başkan Köse, “Türk Polis Teşkilatı, toplumun güvenlik ve huzurunun sembolü olarak da öne çıkmaktadır” dedi

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 179. yıl dönümü ile ilgili bir mesaj yayınlayan Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Sedat Köse şu ifadelere yer verdi; “Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş haftasını kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Bu özel hafta, değerli Türk Polis Teşkilatı mensuplarının fedakarlık ve özveri dolu görevlerini kutlama ve onlara olan derin minnetimizi ifade etme fırsatı sunmaktadır. Sizler, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlama, suçla mücadele etme ve toplumumuzun refahını artırma gibi önemli görevleri yerine getirirken, yılmadan, başarıyla ve adaletle hareket etmektesiniz.

“HUZURUNUN SEMBOLÜ OLARAK DA ÖNE ÇIKMAKTADIR”

Polislik mesleğinin önemi ve kahramanlığınız, sadece kolluk kuvvetleri olarak değil, aynı zamanda toplumun güvenlik ve huzurunun sembolü olarak da öne çıkmaktadır. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş haftası, siz değerli çalışanlarınızın gösterdiği üstün çabaları ve fedakarlıkları anma, başarılarınızı kutlama ve geleceğe dair umutlarımızı tazeleme fırsatı sunmaktadır.

“GÜVEN DOLU BİR GELECEK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Sizler, ülkemizin en kıymetli değerlerinden biri olan güvenliğimizin teminatısınız ve bu vesileyle sizlere teşekkür etmek istiyoruz. Sizlerin varlığı, toplumumuzun huzurunun teminatıdır. Bu kutlu haftada, gösterdiğiniz üstün performans ve fedakarlık için bir kez daha teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dileriz. Sağlık, mutluluk ve güven dolu bir gelecek teşekkür ediyoruz.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *