Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Seçim Çalışmalarında Müzik Olmayacak!

Kahramanmaraş merkezli 7. 7 ve 7. 6 büyüklüğündeki depremler 11 ilde ağır yıkıma yol açtı. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremin yaraları sarılmaya çalışılırken AK Parti de seçim sürecini yeniden belirledi.

Seçim Çalışmalarında Müzik Olmayacak!

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler 11 ilde ağır yıkıma yol açtı. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremin yaraları sarılmaya çalışılırken AK Parti de seçim sürecini yeniden belirledi. 2023 cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde can güvenliği, çevre, konut, deprem, Türkiye’nin gelecekteki müdahale süreçleri konuları beyannamede yer alacak. 

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinin 14 Mayıs’ta yapılacağının kesinleşmesi ile birlikte siyasi ittifakların seçim propaganda çalışmaları da yoğunlaştı. Ancak bu yıl, yaşanan Kahramanmaraş depremleri nedeniyle Cumhur İttifakı çalışmalarını müziksiz yapacak. Tüm propaganda süreci vatandaşlarla yüz yüze olacak, müzik çalınmayacak. 6 Şubat’taki Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin etkili olduğu 11 ilde yaşanan büyük felaketin ardından seçimin yapılması, seçim ile ilgili yeni kararların da alınmasına neden oldu.

2023 YILI SEÇIMLERI, CUMHUR İTTIFAKI IÇIN MÜZIKSIZ GEÇECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ve imzaladığı seçim kararında Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından yaşanan büyük yıkım ve 47 binden fazla insanın yaşamını yitirmesi nedeniyle seçimlerde müzik çalınmayacak. Cumhur İttifakı 2023 seçimlerini müziksiz yapacak ve hazırlanan seçim şarkıları hiçbir alanda çalınmayacak. Tüm ittifak üyeleri vatandaşlarla yüz yüze görüşerek yapacakları çalışmaları anlatacak, seçim propagandası bu şekilde gerçekleşecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *