Künye

İMTİYAZ SAHİBİ & YAYIN YÖNETMENİ / Grantee

Hafzullah YILDIRIM 

Şennur UZAN YILDIZ 

YAZI İŞLERİ / Writing

Gökben DİNLER

HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult

Av. Sertif Gökçe 

WEB GELİŞTİRİCİ / Web Developer

Hafzullah YILDIRIM 

İLETİŞİM / Communication

Telefon: 0542 242 66 60

sennuruzan@gmail.com

posta@hafzullah.com

Adres: Körfez Mh. Ankara Karayolu Cd. No:119 D:203 İzmit / Kocaeli

www.kocaeliparaf.com

Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir.

www.kocaeliparaf.com yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. www.kocaeliparaf.com'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, www.kocaeliparaf.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyright 2018 www.kocaeliparaf.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.kocaeliparaf.com’a aittir. kocaeliparaf.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.kocaeliparaf.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.kocaeliparaf.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

www.kocaeliparaf.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

SERVİS SAĞLAYICI / www.hafzullah.com.tr

Kocaeli Paraf