Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sarı'dan Büyükakın'a Gönderme: Velisi Gibi Elinden Tuttuğun İzmit Adayını Mağlubiyetten Kurtaramayacaksın!

CHP Kocaeli İL Başkanı Bülent Sarı, Başkan Hürriyet’in seçim beyanname açıklamasında yaptığı konuşmada “Tahir Büyükakın ne kadar uğraşırsa uğraşsın velisi gibi elinden tutup gezdirdiği İzmit Belediye Başkan Adayını mağlubiyetten kurtaramayacak.

CHP Kocaeli İL Başkanı Bülent Sarı, Başkan Hürriyet’in seçim beyanname açıklamasında yaptığı konuşmada “Tahir Büyükakın ne kadar uğraşırsa uğraşsın velisi gibi elinden tutup gezdirdiği İzmit Belediye Başkan Adayını mağlubiyetten kurtaramayacak.”

31 Mart yerel seçimleri öncesi belediye başkan adayları seçim vaatlerini açıklamaya devam ediyor. Bu kapsamda, CHP İzmit Belediye Başkanı ve adayı Fatma Kaplan Hürriyet bugün ‘Rantın değil halkın İzmit’i ‘sloganıyla Yunus Emre Kültür Merkezinde seçim beyannamesini açıkladı.


“5 YILDA NELER YAPTIĞINI SAYMAKLA BİTMEZ”

Programda söz alan CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, “2019’dan bu yana İzmit’te rant belediyeciliği gitti halk belediyeciliği geldi. İzmit halkını geri verdi. Vakıflar cemaateler değil, gerçek ihtiyaç sahipleri payını aldı. Kültür, sanat sağlık hizmetlerinde toplumun her kesimine hizmet verildi. Kiralama rantı bitti araçlar halkın malı oldu. Kısıtlı imkanlarla CHP belediyeciliğinin bu 5 yılda neler yaptığını saymakla bitiremeyiz. Bütün bu hizmetleri yaparken sayın başkanın zorlandığı tek konu meclis çoğunluğuydu bu dönem bunu almak zorundayız, muhakkak da alacağız. Önümüzdeki bir haftada bulunduğunuz her ortamda bunu anlatmanızı istiyorum. Başkanımıza, meclis üyesi adaylarımıza ve sandık sorumlularımıza emanet ediyorum. 31 Mart akşamı Belsa Plazada buluşmak üzere sizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *