Şanlı’dan Bayram Mesajı  Refah Yarınlar Getirsin

Şanlı’dan Bayram Mesajı Refah Yarınlar Getirsin

/
/

TES 1 nolu Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı, vatandaşların bayramını tebrik ederek “Bayram günlerinin terörün ortadan kaldırıldığı, ülkemizin refah seviyesinin arttığı yarınlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi

Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 nolu Şube Başkanı Yaşar Şanlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Şanlı, mesajında Türk milletinin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak “Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Bayramlarımız terörün son bulduğu, insanlarımızın huzur ve refah içinde yaşadığı, ülkemizin dirliğinin daim olduğu günlere vesile olsun” dedi.

‘SEVGİVE SAYGININ TEMİNATI’

TES Kocaeli 1 nolu Şube Başkanı Yaşar Şanlı, “Rahmet ve bereket ayı Ramazan ayını geride bıraktık. Daha nice Ramazanlara huzur ve sağlık içerisinde kavuşmayı Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Mübarek Ramazan günlerinin akabinde bayramınızı kutluyoruz. İnanıyoruz ki bayramlarımız, sevgi ve saygının, birlik ve dayanışmanın, anlayış ve merhametin yoğun olarak yaşandığı en önemli kıymetlerimizdir. Bu noktada bayramlarımıza sahip çıkmak ve değerlerimizi yaşatmak aynı zamanda milletimizin varlığının da teminatıdır” ifadelerini kullandı.

‘HUZUR DOLU BAYRAMLARIMIZ OLSUN’

Sözlerini sürdüren Başkan Şanlı, “Ne yazık ki millet olarak gerek iç ve dış saldırılar, gerekse olumsuz ekonomik koşullar nedeniyle zor günlerden geçiyoruz. Terör örgütleri Ramazan ayında da boş durmamıştır. Ne yazık ki bu mübarek ayda şehitlerimiz yüreklerimizi dağlamıştır. Türk milleti üzerinde hesabı olan güçlerin vatan hainleri ile el ele vererek terör örgütleri marifetiyle yaptıkları saldırılara karşı her daim uyanık olmalıyız. Bu saldırılar Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin gücünü asla kıramayacak, milletimizin birliğine zarar veremeyecektir. Bu mübarek bayram günlerinin terörün ortadan kaldırıldığı, ülkemizin refah seviyesinin arttığı, yoksulluğun, işsizliğin son bulduğu, insanlarımızın huzur içinde yaşadığı yarınlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

1 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf