Şanlı’dan ‘Açık Mikrofon’ Tepkisi

Şanlı’dan ‘Açık Mikrofon’ Tepkisi

/
/

Mikrofon açıkken yaptığı konuşması sebebiyle tepki çeken Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’a TES Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı da tepki gösterdi

Hükümet ile yapılan Toplu İş Sözleşmesi'nde mikrofon açıkken konuşan Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’a tepkiler çığ gibi büyüyor. Türk Eğitim Sen 1 Nolu Şube Başkanı Yaşar Şanlı da Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’a tepki göstererek açıklama yaptı. Öte yandan Türk İş Konfederasyonu’na bağlı Tek-Gıda İş Genel Başkanı Mustafa Türkel de Ergün’ün bu konuşması sonrası istifa etmesini istemişti.

‘ZAM ORANININ İPUCUNU VERDİ’

Türk Eğitim Sen 1 Nolu Şube Başkanı Yaşar Şanlı, sosyal medya hesabından açıklama yaparak Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ın açıklamasına tepki gösterdi. Şanlı, “Ben de yarattığı hayal kırıklığı 200 Bin kamu işçisinin yanında hiç kalır. Aslında bu durum ayın 16’sında açıklanacak kamu memurları zam oranının ipuçlarını vermiş oluyor. Not: Ali Yalçın daha iyi rol yapar. Oscar ödülüne adaylığı güzel olur. Genel Yetkili Malum Seni mahçup etmez. Ya bu yapıya üye 400 Bin eğitim çalışanı ve 1 Milyon kamu çalışanı ya sana ne demeli. Sahi neydi sendika” dedi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf