Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sandıkların Açılmasına 5 Dakika Kala Son Oyu O Kullandı

31 Mart Mahalli İdari Genel Seçimlerinde oy kullanmak için Ulugazi İlkokuluna gelen 76 yaşındaki Münevver Övet sandıkların açılmasına 5 dakika kala oyunu kullandı. Türkiye, sabah saat 07. 00’de demokrasinin yolu olan seçim için sandık başına gitti.

Sandıkların Açılmasına 5 Dakika Kala Son Oyu O Kullandı

31 Mart Mahalli İdari Genel Seçimlerinde oy kullanmak için Ulugazi İlkokuluna gelen 76 yaşındaki Münevver Övet sandıkların açılmasına 5 dakika kala oyunu kullandı. 

Türkiye, sabah saat 07.00’de demokrasinin yolu olan seçim için sandık başına gitti. Seçmenler, 31 Mart Mahalli İdari Genel Seçimleri için tercihte bulundu. Kocaeli'de hasta olan bazı vatandaşlar İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezine başvurarak taleplerini iletti. Ekipler, hazırlıklarını yapıp talepte bulunan vatandaşları evlerinden ve hastaneden alarak oy kullanacakları okula götürdü.Yaşlı kadın Münevver Övet sandıkların açılmasına 5 dakika kala sandık görevlilerinin yardımıyla  oyunu kullanıp, hayırlara vesile olsun dedi. Okullarda sandıkların açılma heyecanı yaşanırken İzmit'te vatandaşlar parkları ve kafeleri doldurdu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *