Sanayide Enerji Verimliliğini Konuştular

Sanayide Enerji Verimliliğini Konuştular

/
/

KSO ve Valon Ticaret ve Sanayi Odası’nın birlikte yürüttüğü proje kapsamında ilimizde ‘Sanayide Enerji Verimliliği Arttırıcı Önlemler ve Enerji Verimliliği Etüdü” konulunu seminer düzenledi

Kocaeli Sanayi Odası ve Valon Ticaret ve Sanayi Odası’nın birlikte yürütüşmüş olduğu  ‘Enerji Verimliliği Konusunda Firmaları Desteklemek için Yeni Bir Hizmet Modeli Geliştirilmesi’ başlıklı proje kapsamında dün odanın meclis salonunda ‘Sanayi de Enerji Verimliliği Arttırıcı Önlemler ve Enerji Verimliliği Etüdü’ konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Seminere konuşmacı olarak Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Engin Özdemir katıldı.

 150 KOBİ KATILACAK

Odanın Proje sorumlusu Aylin Aslan katılımcılara seminer hakkında bilgi vererek “Valon Sanayi ve Ticaret Odası ortaklığında yapılacak olan proje 12 ay sürecek. Bütçesi 128 Bin 524,48 Euro. Proje kapsamında yüzde 90 oranında hibe alınacak. Projenin temel adımlarından biri Enerji Verimliliği Departman Sorumlusu olarak 1 personelin istihdamı sağlanacak. Yaklaşık 150 KOBİ’nin katılacağı 6 eğitim düzenlenecek” diye konuştu. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf