Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Samimiyetsizlik Paçadan Akıyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in Çeneseuyu ile verdiği poza "Sahte şirinliklere girip, vatandaşın gerçekten bunlara gülümsemesini beklemeyin. " açıklamasını yaptı.

Samimiyetsizlik Paçadan Akıyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in Çeneseuyu ile verdiği poza "Sahte şirinliklere girip, vatandaşın gerçekten bunlara gülümsemesini beklemeyin." açıklamasını yaptı.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in Çeneseuyu ile verdiği poz ile ilgili açıklamalarda bulundu. Dokuzlar Hürriyet'in samimiyetsiz olduğunu ve milleti kandırmaya çalıştığını belirterek şunları söyledi: "Samimiyetsizlik paçadan akıyor. Yıl, 2019: CHP İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in ilk dönemi, seçim kazanır kazanmaz aldığı ilk karar: Çenesuyu kullanımını yasaklıyor, İstanbullu Hamidiye suyu İzmit’e getiriyor. Yıl, 2024: Derince Belediyesi, CHP’ye geçince Fatma Hanım gülerek Çenesuyu ile poz veriyor. Her karara saygımız var ama en azından milleti kandırmaya çalışmayın. Sahte şirinliklere girip, vatandaşın gerçekten bunlara gülümsemesini beklemeyin."

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *