Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Şakoğlu: Engellemeler Olmasaydı Çalışanlarımız Bugün Daha Yüksek Zam Alabileceklerdi

Şakoğlu: Engellemeler Olmasaydı Çalışanlarımız Bugün Daha Yüksek Zam Alabileceklerdi

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Büyükşehir Belediyesini eleştiren İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, “Belediye emekçilerimize; 28 milyar bütçeli Büyükşehir Belediyesi dahil Kocaeli’ndeki tüm belediyelerden daha yüksek bir artış oranı verildi” dedi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in belediye personeline yüzde 23’lük zam açıklamasının ardından İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Şakoğlu açıklamasında, “1 milyar bütçeli İzmit Belediyesi olarak işçisine, 28 milyar bütçeli Kocaeli Büyükşehir Belediyesi dahil Kocaeli’ndeki tüm belediyelerden daha yüksek bir artış oranı ile yüzde 23 zam verdik.

ARAÇ SATIN ALMA YETKİSİNİ ENGELLEMESELERDİ

Açıklamasına devam eden Şakoğlu, “Bunun mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Emek verenlerin ellerine sağlık. Demek zamanında onay vermedikleri araç satın alma yetkisini alsaydık çalışanlarımız bugün daha yüksek bir oran alabileceklerdi. Güle güle harcayın" ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *