SAĞLIKLI YAŞAMI ÇİZDİLER, ÖDÜLLERİ ALDILAR

SAĞLIKLI YAŞAMI ÇİZDİLER, ÖDÜLLERİ ALDILAR

/
/

Kocaeli Eczacı Odası tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen ‘Çocuk gözüyle sağlıklı yaşam’ konulu yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

14 Mayıs Eczacılık Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve 31. Bölge Kocaeli Eczacı odası ortaklığıyla düzenlenen ‘Çocuk gözüyle sağlıklı yaşam’ konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Kocaeli Eczacı Odası konferans salonunda yapılan ödül törenine İl Milli Eğitim Şube Müdürü İmdat Akbaba, Kocaeli Eczacı Odası Başkanı Başkanı Bilal Arpacı, İkinci Başkan Işıl Kalkan, Genel Sekreter Levent Sakallı, Sayman Ayşe Sönmez Kılıç ve oda üyeleri, dereceye giren öğrencilerin velileri ve öğretmenleri katıldı. Dereceye giren öğrenciler şöyle: Hiranur Gelmez, İbrahim Anıl Yazıcıoğlu, Nehir Yılmaz.

‘SAĞLIKLI YAŞAMI BİLİYORLAR’

Ödül töreninde konuşan Eczacı Odası Başkanı Bilal Arpacı, “Yarışmamızın bu yıl sekizincisi düzenleniyor. Her yıl ayrı bir heyecan yaşıyor ve gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin bizi ve doğayı nasıl gördüğünü resimleri sayesinde öğrenme fırsatı yakalıyoruz. Ayrıca bu resimler bize şunu gösteriyor ki çocuklarımız artık sağlıklı yaşamın ne demek olduğunu çok iyi algılamış. Buda bizi çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf