Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sağlık Yatırımlarını Yerinde İncelediler

Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz ve İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan; İlimizde Yapım Çalışmaları Devam Eden Sağlık Yatırımlarını Yerinde İnceledi. Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz ve İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr.

Sağlık Yatırımlarını Yerinde İncelediler

Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz ve İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan; İlimizde Yapım Çalışmaları Devam Eden Sağlık Yatırımlarını Yerinde İnceledi.

Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz ve İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan; ilimizde inşaat ve yapım çalışmaları devam eden sağlık yatırımlarına inceleme ve değerlendirme amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

250 YATAKLI HASTANE

İlk olarak Gölcük ilçesinde yer alan sağlık yatırımımızı ziyaret eden Sayın Valimiz ve Sayın İl Sağlık Müdürümüz; yapım aşaması devam eden yaklaşık 44 bin metrekarelik kapalı alanda hizmet sunacak olan, 250 yataklı Gölcük Devlet Hastanesinde yürütülen çalışmaları yerinde gözlemledi ve yetkililerden bilgi aldı.

AMATEM VE ÇEMATEM BİNALARINI GEZDİLER

Akabinde Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi’nde yer alan, 24 dönüm arsa üzerine konumlandırılan, hizmete girdiğinde iki binadan oluşan, 12 bin metrekare kapalı alana sahip olacak olan önemli merkezimiz AMATEM ve ÇEMATEM binalarını gezen Sayın Valimiz ve Sayın İl Sağlık Müdürümüz; projenin güncel durumunu gözlemleyerek çalışmaları yerinde inceledi. AMATEM ve ÇEMATEM ziyaretlerine Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi ve Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. M.Görkem Aksu eşlik etti.

SAĞLIĞIN MERKEZİ

Son olarak Sayın Valimiz ve Sayın İl Sağlık Müdürümüz bir başka önemli proje olan Derince ilçesinde yer alan, yapım çalışmaları devam eden 75 diş üniti kapasiteli Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin güncel durumunu gözlemleyerek, incelemelerde bulundular.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *