Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sağlık Çalışanlarından Vefa Örneği

Sağlıkçılar hem deprem bölgesinde çalışıyor hem de yardımseverlik yapıyor. Kentimizde faaliyet gösteren Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği ve Sağlık Çalışanları Spor Kulübü Depremzedeler yararına harika bir girişim sergilediler.

Sağlık Çalışanlarından Vefa Örneği

Sağlıkçılar hem deprem bölgesinde çalışıyor hem de yardımseverlik yapıyor.

Kentimizde faaliyet gösteren Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği ve Sağlık Çalışanları Spor Kulübü Depremzedeler yararına harika bir girişim sergilediler.

TÜM GELİRLER AFAD'A

İki sivil toplum kuruluşunun yöneticileri yaptıkları bir organizasyon ile Voleybol Turnuvasi etkinliğine imza attılar. Turnuvadan elde edilen tüm katkıyı Deprem Bölgemizde kullanılmak üzere AFAD'A bağışladılar. Konuyla ilgili Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Adem Yaman sosyal medya hesabından paylaştığı içerikte depremzedeler için muazzam bir geceye imza attıklarını duyurdu.

BÜYÜK ONUR 

Yine Sağlık Spor Kulübü Başkanı Efrahim Yılmaz'qda turnuva boyunca organizasyonu düzenleyen ekibin başında olmaktan büyük onur duyduklarını bildirdi. Konu ile ilgili Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği Spor ve Sosyal işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Şehmus Kar bir açıklama yaptı. Sağlikça Başkan Yardımcısı Şehmus Kar Öncelikle asrın felaketinde hayatını kaybeden yurtaşlarımıza Allah tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum.

CANLA BAŞLA MÜCADELE

Biz Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği olarak depremin ilk gününden itibaren canla başla mücadele ediyoruz ve etmeyede devam edeceğiz. Bazen üzülmekle her şey bitmiyor bu acıları dindirmek için her zaman bu yardım mücadelelerini vermeliyiz ve çaba göstermeliyiz ve bu çabalarımız ve mücadelelerimiz her zaman devam edecektir. Bununla beraber Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği ve Kocaeli Sağlık Spor Kulübü olarak bir yardım turnuvası düzenlemeye karar verdik. Benimle beraber bu yardım turnuvasına destek olan Sağlık Çalışanları Spor  Kulübü Başkanı Efrahim Yılmaz'a ve Başkan Yardımcısı Mustafa Berber'e çok teşekkür ediyorum.

DOSTLUK KAZANDI

Yine yardım kampanyamıza destek veren her yerde ve her koşulda canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum iyiki varlar Rabb'im eksiklerini göstermesin Allah milletimize bir daha böyle bir acı yaşatmasın. dedi.Turnuva hakkında bilgi veren Sağlık Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mustafa Berber'de Turnuva Dört takımın katılımı ile gerçekleşti. Kocaeli Sağlık Müdürlüğü Voleybol Takımı. Kocaeli Barosu Voleybol Takımı. Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği Sağlikça voleybol Takımı ve Sağlık Spor Kulübü Voleybol Takımı 'nın Hasan Gemici Spor Salonunda yaptıkları maçlar sonucunda Dostluk kazandı dedi. Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Adem Yaman bu faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Biz sadece sağlık hizmeti sunan bir meslek grubu değil kocaman yürekleri olan kocaman bir aile olduklarını söyledi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 2 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *