Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Rotary, Yeni Döneme Kutlamayla Başladı

İzmit Rotary Kulübü, İzmit’in kurtuluşunu çeşitli etkinliklerle kutlamaya başladı. İzmit Rotary Kulübü, yeni dönemin ilk etkinliğini yaptı.

Rotary, Yeni Döneme Kutlamayla Başladı

İzmit Rotary Kulübü, İzmit’in kurtuluşunu çeşitli etkinliklerle kutlamaya başladı.

İzmit Rotary Kulübü, yeni dönemin ilk etkinliğini yaptı. İzmit in Kurtuluşunun 101. yılını farklı etkinliklerle kutlamaya başlayan İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğlu, kutlama etkinliklerinden de kısaca bahsederek İzmit’in kurtuluşunun etkinliklerinde yer almanın gurur verici olduğunu ifade etti.

ESKİ İZMİT’İ SERGİLEYECEKLER

İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğlu, yaptığı açıklamada ‘’İzmit Türkiye’nin olduğu gibi bizim için de çok değerli ve ayrı bir şehir. Yaşadığımız şehrin kurtuluşunun 101. yılını 3 etkinliğin bir arada olduğu 6 günlük bir program ile kutlamaya hafta sonundan itibaren başladık. 25 Haziran saat 15.00’te açılış yaptık. Akabinde İzmit Çok Sesli Müzikal Korosu konser verdi. 25 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında ‘Eski İzmit fotoğrafları renklendirme sergisi’ ile Symbol AVM’de sanatseverlerle buluşacağız” diye konuştu.

HAKLI GURUR

Açıklamasını sürdüren Alçıoğlu, “Aynı zamanda 25-30 Haziran arasında Symbol AVM 2. katında İzmit onur günü belgesel sunumu ziyaretçilerin izlenimine ücretsiz sunulacak. Symbol AVM, Art Nikomedya Kültür ve Sanat Derneği ve İzmit Rotary Kulübü ile ortak yürüttüğümüz projemize kısa sürede çok sayıda İzmitli katıldı” dedi. İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğlu ve Art Nikomedya Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Akın Ülkü Sevinç katılımcılarla özel olarak ilgilenirken Alçıoğlu ve Sevinç, İzmit in kurtuluşunun 101. yılını farklı etkinliklerle kutlamanın haklı gururunu paylaştıklarını belirtti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *